Klimatyczne noclegi

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Tabita1998
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 13:47

Klimatyczne noclegi

Post autor: Tabita1998 »

Hejka! Słyszałyście o Folwarku Ruchenka? Myślę, że to bardzo klimatyczne miejsce na nocleg, ale też odpowiednie na zorganizowanie przyjęcia. Jak sądzicie? Podzielcie się opiniami!
Awatar użytkownika
Świetlana1998
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 4:45

Re: Klimatyczne noclegi

Post autor: Świetlana1998 »

Moim zdaniem Folwark Ruchenka to najlepsze miejsce na ciekawy nocleg w województwie mazowieckim. Bardzo podoba mi się jego klimat, bliskość natury, cisza i spokój. To jest właśnie to, co lubię. Poza tym właściciele są przesympatyczni i to oni sprawiają, że Ruchenka jest magiczna:)
pącki20

Re: Klimatyczne noclegi

Post autor: pącki20 »

Ja mogę polecić dobre noclegi w Katowicach https://www.abinoclegi.pl/noclegi-praco ... owice.html
hiczungł

Re: Klimatyczne noclegi

Post autor: hiczungł »

Klimatycznym noclegiem zdecydowanie mogę nazwać hotel Biancas https://biancas.pl/ w Kosakowie, gdzie wypocząłem za wszystkie czasy. Magiczna i niezastąpiona okolica, dzięki której zregenerowałam siły po trudach związanych z pracą.
ginamó

Re: Klimatyczne noclegi

Post autor: ginamó »

Jeśli interesuje Cię klimatyczny nocleg blisko morza to zachęcam odwiedzić okolicę Świnoujścia a na miejsce noclegu wybrać https://www.villaherkules.pl/ . Okolica ta zrobiła na mnie niebywałe wrażenie, dobrze nawdychać się jodu!
ODPOWIEDZ