Kwitnąca herbata

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Kwitnąca herbata

Post autor: tormundmilks9 »

Gdy ostatnio byłam na wycieczce w Chinach, to zakochałam się w ich sposobie parzenia herbaty. Wygląda to jak rytuał i trudno jest przejść obojętnie. Na szczęście w naszym kraju również możemy sobie pozwolić na taką przyjemność, ponieważ na stronie nianling możecie dostać kwitnąca herbata w niezłych cenach. Dajcie znać, co na ten temat sądzicie.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: mała mi »

Ah! Wiem o czym mówisz! Jestem zakochana w sposobie parzenia tej herbaty. Mam do tego celu specjalny szklany imbryk :) oraz kilka smaków tej herbaty. Zamawiam zawsze więcej sztuk w sklepie internetowym https://herba-ta.pl/. Często zaparzam ją na trasie zaraz po przyjściu przyjaciółki.
Awatar użytkownika
ciekawska
Posty: 85
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:05

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: ciekawska »

Chyba każdy kto uwielbia pić herbatę to stara się to robić dokładnie i nie po łebkach. W końcu mówi się, że dobrą herbatę trzeba umieć dobrze parzyć. Dlatego też moja koleżanka zanim kupi jakąś nową herbatę to stara się o niej dowiedzieć wszystkiego a zwłaszcza o jej właściwościach. I tak też natknęła się na tę stronę http://lista20.pl/czym-charakteryzuje-s ... a-herbata/ z której to dowiedziała się wielu ważnych informacji właśnie na temat białej herbaty. Zastanawiam się ile osób tak dobrze wie na temat herbaty białej
ODPOWIEDZ