laweta

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Iruś12

laweta

Post autor: Iruś12 »

Cześć, możecie mi powiedzieć która firma posiada usługę Laweta Wisła? Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i da mi namiar na firmę z tego miasta? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tej kwestii. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi styczności?
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: laweta

Post autor: Kasia »

A czy są tutaj jakieś osoby z Radomia lub okolic? Jeśli tak, to na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-radom znajdziecie kontakt do firm, które świadczą usługi profesjonalnej pomocy drogowej, łącznie z lawetą, właśnie w tych okolicach ;) Nigdy nie wiadomo, kiedy może się Wam to przydać ;)
Łakotki

Skup zadłużonych spółek

Post autor: Łakotki »

Postępowanie upadłościowe www.ltdbroker.pl likwidacja spółek www.ltdbroker.pl restrukturyzacja spółek www.ltdbroker.pl i przekształcania prawne form działalności gospodarczej www.ltdbroker.pl W naszej kancelarii pracują eksperci od prawa handlowego , w tym art. 299 k.s.h www.ltdbroker.pl zatrudniamy biegłych sądowych, logistyków i prawników, którzy w imieniu klienta wypełnią wniosek o ogłoszenie upadłości, złożą go w rejonowym sądzie gospodarczym i przeprowadzą przez skomplikowane procesy likwidacji spółki, postępowania upadłościowego aż po wykreślenie spółki z rejestru. Przekształcanie osobowości firmy www.ltdbroker.pl skup załużonych spółek i obsługa prawna firm w każdej sytuacji. Zapraszamy skup zadłużonych spółek z o.o. www.ltdbroker.pl
Awatar użytkownika
Bona
Posty: 75
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:25

Re: laweta

Post autor: Bona »

Tak naprawdę to nigdy nie wiesz na jakie auto trafisz. Może się okazać na przykład bardzo awaryjne. Tak było w moim przypadku i dlatego cieszę się, że za każdym razem pomagała mi świetna pomoc drogowa Gdynia - holowanie i transport na lawecie: http://pomocdrogowagdynia.pl/ .
ODPOWIEDZ