Marketing cyfrowy 2019 raport

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
miss
Posty: 117
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:42

Marketing cyfrowy 2019 raport

Post autor: miss »

Zawodowo zajmuję się marketingiem ale kiedy otworzyłam własny sklep internetowy zaczęłam szukać aktualnych danych, trendów i nowości z tej branży, Chciałam się uczyć nie tylko z samej potrzemy ale także w celach biznesowych. Jednak wszystkie wielkie tomy książek branżowych w chwili ukazania okazywały się zawierać już nieaktualne dane. Buszując po Internecie znalazłam pracę specjalistów z Promo Agency: marketing cyfrowy 2019 raport. To zbiór rzetelnej wiedzy. I to w dodatku za darmo! Polecam wszystkim. Do ściągnięcia tutaj: https://www.promoagency.pl/cyfrowa-tran ... aport-2019
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 85
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: Marketing cyfrowy 2019 raport

Post autor: Sajbin »

Ogólnie dobrze jest zainwestować w marketing gdy zakładamy firme lub stronę internetowa i potrzebujemy zwiększyć zasięg dla większej liczby konsumentów. moja koleżanka korzystała z http://amplifying.pl/ To bardzo dobre narzędzie do promowania w sieci, dzięki niemu można dotrzeć do większej liczby użytkowników a co najlepsze można wejść w bezpośrednią interakcję z konsumentami w miejscach, w których oni dyskutują.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 47
Rejestracja: 15 lip 2019, 13:49

Re: Marketing cyfrowy 2019 raport

Post autor: domi.nika »

Polecam ciekawy artykuł o marketingu na Facebooku https://www.art-macha.pl/marketing-na-facebooku/
Awatar użytkownika
marketing123
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2019, 11:52

Re: Marketing cyfrowy 2019 raport

Post autor: marketing123 »

Bardzo ciekawy i przydatny ten raport cyfrowy. Można wyciągnąć przydatne informację. Ja się zajmuję Google Ads oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Dlatego Google słowa kluczowe to dla mnie chleb powszedni. Warto dobrze skupić się na dobieraniu fraz kluczowych. To własnie po nich roboty Googla oceniają, którą stronę wyświetlić w wynikach wyszukiwania. Google słowa kluczowe mogą być problematyczne do wybrania, jednak warto poświęcić na to czas. :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:38

Re: Marketing cyfrowy 2019 raport

Post autor: mczay »

Marketing internetowy jest ważny, ale nie ograniczałbym się wyłącznie do niego – naprawdę warto byłoby również zainwestować w marketing tradycyjny, w tym w gadżety reklamowe. Jeśli poszukiwalibyście firmy wyspecjalizowanej w sprzedaży odzieży reklamowej, proponowałabym zainteresować się ofertą https://www.odziezdoreklamy.pl/15-odziez-sportowa
Awatar użytkownika
dzialanieq
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2019, 15:57

Re: Marketing cyfrowy 2019 raport

Post autor: dzialanieq »

Przytoczone zostały tutaj ciekawe propozycje i raporty. Z chęcią je przeczytałam i przeanalizowałam. Chce jednak dorzucić tutaj swoją cegiełkę w postaci artykułu : reklama online 2019. Jest również interesujący i podsumowuje rok 2019, dodatkowo uzupełnia to co zostało już przekazane w innych zestawieniach. ;)
ODPOWIEDZ