mieszkanie

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Iruś82311

mieszkanie

Post autor: Iruś82311 »

Witam, zastanawiacie sie czy kupić mieszkanie od dewelopera? Warto rzucić okiem np. na https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia Znajdziecie tam dewelopera, który ma na sprzedaż mnóstwo mieszkań. Co sądzicie o kupowaniu mieszkań od deweloperów?
liluś

Re: mieszkanie

Post autor: liluś »

Jestem właścicielką fajnego zadbanego mieszkania które kupiłam dzięki firmie Kaczmarek tutaj https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Opłacało się czekać na tą jedyną ofertę kilka tygodni . Teraz sobie je urządzam dzięki pomocy projektanta wnętrz. Wkońcu te lokum będzie moją oaza spokoju i ciszy.
Awatar użytkownika
Lana Winters
Posty: 68
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:15

Re: mieszkanie

Post autor: Lana Winters »

Własne mieszkanie to naprawdę fajna sprawa, zawsze warto o nie dbać w odpowiedni sposób. Jednym ze sposobów dbania o mieszkanie jest stosowanie ekologicznych środków czyszczących, które są w stanie usunąć zabrudzenia bez szkody dla nas i czyszczonych przedmiotów.
Kąślik

Sprzedaż spółek

Post autor: Kąślik »

Włąsna działalność, jej założenie i prowadzenie nie muszą być wcale skomplikowane. Ja kupiłem gotową spółkę w sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Gotowe spółki w Optioffice mają już numery NIP, REGON, VAT i KRS. Dodatkowo posiadają szeroki wachlarz kodów PKD umożłiwiający działanie w każdej branży. Spółki są zarejestrowane pod prestiżowym adresem biura wirtualnego, pod ktrym mogą zostać po zakupie lub też można ich siedzibę zmienić. Polecam ich.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: mieszkanie

Post autor: patra »

Iruś82311 pisze: ↑28 sty 2021, 16:55 Witam, zastanawiacie sie czy kupić mieszkanie od dewelopera? Co sądzicie o kupowaniu mieszkań od deweloperów?
jestem jak najbardziej za kupowaniem mieszkania nowego i bezpośrednio od dewelopera bo takie są najlepsze i kupujesz jakie chcesz i tam gdzie Ci pasuje, ja wybrałam dewelopera Atal bo to znana i ceniona na rynku nieruchomości bardzo solidna firma
ODPOWIEDZ