Numizmatyka

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
leus
Posty: 29
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:04

Numizmatyka

Post autor: leus »

Może ktoś interesuje się tematem numizmatyki? Monetami? Jeżeli tak sprawdźcie sobie blog http://www.skarbnicanarodowa.info.pl znajdziecie tam sporo ciekawostek na temat monet współczesnych, ale też takich z dawnych czasów. Blog pisany ciekawie, można się z niego dowiedzieć naprawdę sporo ciekawych rzeczy. Nie jest to takie nudne hobby, jak mogłoby się wydawać :)
Awatar użytkownika
poul111
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:16

Re: Numizmatyka

Post autor: poul111 »

Warto się tutaj dobrze zastanowić. Wybór może nie być taki oczywisty.
Rincewind spróbował zamknąć oczy, ale jego wyobraźnia nie miała powiek i gapiła się ciągle.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Numizmatyka

Post autor: tormundmilks9 »

Również bardzo lubię kolekcjonować wszelkiego rodzaju monety? W sumie mam bardzo dużą i pokaźną kolekcję ale może nie będę się chwalić, bo jeszcze ktoś mnie zwyzywa :D. Wiedzę czerpię z tej strony: http://www.skarbnicanarodowa.org/ i przyznam się szczerze, że nigdy nie znalazłem lepszej i bardziej rzeczowej stronki od tej. Można tam naprawdę zbudować swoją wiedzę w temacie numizmatyki - polecam!
Awatar użytkownika
Goku223
Posty: 60
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Re: Numizmatyka

Post autor: Goku223 »

Ciekawą stroną odnośnie numizmatyki jest też http://www.skarbnicakrajowa.pl . Znajdziemy tam informacje jak przechowywac stare monety, medaliki tak by się nie zniszczyły. Według mnie to bardzo ważna sprawa w tym hobby.
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Re: Numizmatyka

Post autor: barbark4 »

Ja zbieram znaczki pocztowe . Jest to moje hobby od dzieciństwa , mój tato zbierał znaczki i tak mnie w to wciągnął . Wiele ciekawych znaczków wypatrzyłam tutaj https://znaczkopol.pl/ . Czy ktoś z Was podziela także moje pasje ? Gdzie kupujecie znaczki ?
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Numizmatyka

Post autor: ragatara »

Dla mnie bardzo ważna była wycena znaczków, ponieważ długo je zbierałam i chciałam je już sprzedać. Usługę wyceny wykonano dla mnie w internecie, a dokładnie to na stronie https://valuepedia.co/pl/
abęria

Re: Numizmatyka

Post autor: abęria »

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim sklepem numizmatycznym, do którego warto się zgłosić to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.arkadia-sklep.pl/ Jest to sprawdzony sklep z Katowic w ofercie, którego na pewno znajdziecie coś co was zainteresuje.
Luśka

Skup zadłużonych spółek

Post autor: Luśka »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
jupitęr33

Re: Numizmatyka

Post autor: jupitęr33 »

Nigdy nie zajmowałem się zbieraniem znaczków, monet czy czegokolwiek, robili to moi dziadkowie. Ja wolałem zająć się ćwiczeniami. Treningi to moje hobby już od paru ładnych lat. Zależy mi również nad tym aby moje mięśnie rosły więc przyjmuję sterydy które zamawiam ze strony https://esterydy.pl/cennik/ po prostu są świetne.
ODPOWIEDZ