Ochrona środowiska

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
martyna7873
Posty: 125
Rejestracja: 13 gru 2019, 12:32

Ochrona środowiska

Post autor: martyna7873 »

Skoro jesteśmy już w temacie różnych szkoleń, to jestem bardzo ciekawa, czy interesujecie się też szkoleniami z zakresu ochrony środowiska. Takie szkolenia zazwyczaj przygotowane są specjalnie dla różnych firm. Konkretnie na stronie https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ możecie sprawdzić takie szkolenie, jak - ocena oddziaływania na środowisko szkolenie. Myślę, że można się zainteresować.
MikośĆ

Re: Ochrona środowiska

Post autor: MikośĆ »

Jeżeli już jesteśmy w temacie ochrony środowiska to polecam zapoznać się z oferta firmy https://biooperat.pl/kontakt. Firma oferuję takie usługi jak : tworzenie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska dla przemysłu, jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorstw komunalnych i nie tylko. Wiele razy korzystaliśmy z usług tej firmy i byliśmy zadowoleni za każdym razem.
Awatar użytkownika
destelo
Posty: 177
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:25

Re: Ochrona środowiska

Post autor: destelo »

A czy kojarzycie może firmę https://sqda.pl/ochrona-srodowiska/pomiary/ która specjalizuje się właśnie w szkoleniach bhp, działaniach na korzyść środowiska i tak dalej. Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty i zaproszeniem specjalistów do firmy żeby trochę porozmawiali z pracownikami na ten temat. Tak, żeby praca szła lepiej, w parze z ochroną środowiska. Myślicie, że to dobry pomysł?
ODPOWIEDZ