pogrzeb

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Ahoj
Posty: 100
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:10

pogrzeb

Post autor: Ahoj »

Dobry zakład pogrzebowy to ten http://jozefgorecki.pl/ , bo z tego co słyszałam mają bardzo dobre i profesjonalne podejscie do klienta. Mają w sobie dużo empatii a według mnie przy organizacji pogrzebu własnie tego potrzebujemy.
lęria

Re: pogrzeb

Post autor: lęria »

Też ostatnio rozglądałam się za porządnym zakładem pogrzebowym. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy https://charonelblag.pl/ i mogę powiedzieć że był to dobry wybór. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Elbląga to polecam wam się do nich zgłosić. Oni potrafią zorganizować porządną i niedrogą ceremonię pogrzebową.
Awatar użytkownika
kormoran
Posty: 55
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:50

Re: pogrzeb

Post autor: kormoran »

zaklad Gloria w Swidnicy to miejsce, w ktorym personel ma bardzo empatyczne podejscie i staraja sie nie tylko pomoc w sprawach organizacyjnych, ale takze podtrzymac na duchu, potrafia swoje zachowanie dopasowac indywidualnie do klienta, a wiadomo przeciez, ze kazdy takie rzeczy przezywa inaczej
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: pogrzeb

Post autor: kolonel »

Bez wsparcia ze strony zakładu Piotr https://firmapogrzebowa-piotr.pl/ z pewnością byśmy nie otrzymali należytego wsparcia, jeśli chodzi o pogrzeb. To oni pomogli nam przy organizacji ostatniego pożegnania babci. Kompleksowa organizacja pogrzebu całkowicie im wyszła!
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: pogrzeb

Post autor: olkas »

Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie świadczy zakład pogrzebowy Orkus ze Szczecina https://www.orkus.com.pl/ U nas wszystkim solidnie i kompleksowo się zajęli, pomogli przy masie spraw, jak choćby formalności urzędowe. Oni także wykonali nagrobek, bo to również profesjonalny zakład kamieniarski.
AnnaŁ23

Re: pogrzeb

Post autor: AnnaŁ23 »

Powiem wam, że my mieliśmy w rodzinie przypadek, że nasza babcia zmarła na covid19 i niestety taki pogrzeb wygląda zupełnie inaczej....a raczej cała procedura przygotowania. Przeprowadzenie pogrzebu powierzyliśmy firmie https://gasowski.info/uslugi/pogrzeby-z-covid-19, która własnie specjalizuję się w pogrzebach zmarłych na covid.
figarossó

Re: pogrzeb

Post autor: figarossó »

Z odejściem babci przyszło sporo szoku, dlatego organizację pełnej ceremonii woleliśmy powierzyć fachowcom. Padło na https://www.hadeslublin.pl/ , oni z kolei podjęli się transportu zwłok, kremacji i zajęli się ceremonią. Rewelacja!
łukassz

Re: pogrzeb

Post autor: łukassz »

Odejście babci było nie lada zaskoczeniem, także skorzystanie z usług fachowców było w tym wypadku konieczne. https://www.orkus.com.pl/ odpowiadali za pełną organizację pogrzebu i ceremonii. Jesteśmy im za to w pełni wdzięczni.
Walduś

Re: pogrzeb

Post autor: Walduś »

Ja jestem bardzo wdzięczny pracownikom zakładu pogrzebowego Eden w Lublinie. Serio, to jak ogarnęli całą ta papierologie i zorganizowali ogrzeb w dobie covida, to było mistrzostwo. Okazali też dużo wsparcia całej mojej rodzinie i muszę przyznać, że (mam nadzieję, że nie szybko) następnym razem też będę korzystać tylko z ich usług.
miód

Re: pogrzeb

Post autor: miód »

Jeśli będziemy zmuszeni pochować kogoś bliskiego to trzeba znaleźć dom pogrzebowy świadczący takie usługi. Na stronie https://www.elizjum-warszawa.pl/ znajdziecie ofertę takiego zakładu pogrzebowego. Pomogą wam godnie pożegnać bliską osobę i wykonają tę usługę w stosownej cenie. W ofercie jest także usługa kremacji jeśli ktoś chce skorzystać z takiej formy pochówku więc sprawdź.
Leśka

Re: pogrzeb

Post autor: Leśka »

Jestem mieszkanką Elbląga. Od kilkudziesięciu lat w moim mieście działa firma pogrzebowa https://charonelblag.pl/organizacja-pogrzebu/ godna polecenia. W tym czasie miałam dwa pogrzeby w najbliższej rodzinie. Firma zajęła się wszystkim kompleksowo. Polecono nam nawet tanią restaurację, w której mogliśmy zamówić na wynos poczęstunek dla uczestników pogrzebu.
akiń

Re: pogrzeb

Post autor: akiń »

Pogrzeb mojego dziadka był trudny dla nas wszystkich, dziadek był kochanym człowiekiem, od kiedy pamiętam był sarkastyczny i miał taki suchy humor, który rozbawiał nas do łez. Na jego pogrzebie, który zorganizował zakład pogrzebowy Karawan w Józefowie, płakaliśmy, wspominaliśmy go, celebrowaliśmy jego życie. Pogrzeb był świecki i ten zakład zadbał o wszystko, co było z nim związane, przewozem ciała, oprawą ceremonii pogrzebowej, itp., za co bardzo im dziękuję, szczerze ich polecam.
wiłka3

Re: pogrzeb

Post autor: wiłka3 »

Pogrzeb to zawsze trudny czas dla rodziny osoby zmarłej. Dlatego dobrze mieć w tym momencie zaufany dom pogzebowy, który odciąży rodzinę w kwestiach czysto formalnych i biurowych. My po śmierci babci korzystaliśmy z usług https://resurrexit.pl/uslugi/ - mają kompleksową obsługe, można u nich zakupić trumnę lub urnę, a także poprosić o wsparcie w zalatwieniu spraw w USC czy ZUS.
RitaKłoć

Re: pogrzeb

Post autor: RitaKłoć »

U nas niemalże rodzinny zakład pogrzebowy to https://hubscher.pl/. Mają naprawdę dobrą ofertę, dopasowaną do potrzeb rodziny zmarłego. Bez problemu, za rozsądne pieniądze po prostu można pochować zmarłego, zrobić to godnie, z poszanowaniem. Bardzo mi się taka współpraca podoba
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: pogrzeb

Post autor: anuta439 »

wiłka3 pisze: ↑23 lip 2021, 20:58 Pogrzeb to zawsze trudny czas dla rodziny osoby zmarłej. Dlatego dobrze mieć w tym momencie zaufany dom pogzebowy, który odciąży rodzinę w kwestiach czysto formalnych i biurowych.
Tak, to prawda. Miałam właśnie przypadek doś duzej arogancji, ale szybko zmieniłam dom pogrzebowy i bylo, wszystko OK.
Jaśkaa

Re: pogrzeb

Post autor: Jaśkaa »

My niedawno korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego http://arkaolsztyn.pl/oferta z Olsztyna. Zajęli się m.in. transportem zwłok, opieką nad ciałem zmarłego i przygotowaniem pogrzebu. Było to dla nas spore ułatwienie w tym niezwykle trudnym czasie. Myślę, że Wam również będą w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: pogrzeb

Post autor: ariadna »

Ja z kolei podzielę się z wami informacją, że w Pruszkowie i okolicy działa Dom Pogrzebowy Szadkowski https://www.dpsz.pl/uslugi-pogrzebowe i u nas w rodzinie przy pogrzebach mamy i taty dobrze się sprawdzali. Dodam, że korzystaliśmy z usług kremacji i prowadzenia uroczystości pogrzebowych przez mistrza ceremonii i to były pierwsze pogrzeby świeckie na jakich byłam. Teraz już jestem przekonana o tym, że to równie podniosłe uroczystości jak pogrzeby religijne i sama na przyszłość taki pochówek (kremacja) i rodzaj pogrzebu dla siebie planuję.
Jadzkaa

Re: pogrzeb

Post autor: Jadzkaa »

Dzięki wielkie za polecenie. Ja korzystałam kiedyś z oferty zakładu pogrzebowego https://www.pogrzebyconcordia.pl/kontakt z Gdyni. Wykonali dla mnie usługi związane z transportem i kremacją zwłok. Pomogli mi także we wszelkich formalnościach związanych z organizacją pochówku.
Gradnićko

Re: pogrzeb

Post autor: Gradnićko »

Aby zorganizować pogrzeb, bez kalamacji to dobrze jest znaleźć naprawdę profesjonalną firmę pogrzebową. Ja więc osobiście korzystam tylko i wyłącznie ze sprawdzonej. Znalazłem ją na wyszukiwarce branży pogrzebowej https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... pogrzebowy i na pewno wy też tam znajdziecie odpowiedni zakład dla siebie, bo ofert są z całej polski.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: pogrzeb

Post autor: iwika »

Organizacja pogrzebu może być dla rodziny dodatkowym stresem w tych trudnych chwilach. Dlatego najlepiej poszukać zakładu pogrzebowego, który zajmie się wszystkimi formalnościami. Taką opcję daje https://kalla-pogrzeby.pl/ . Działają w Warszawie już od 30 lat. Klient może zdecydować, czy ceremonia ma być świecka czy chrześcijańska. W zakładzie można też kupić trumnę czy urnę.
Martuńkiuk

Re: pogrzeb

Post autor: Martuńkiuk »

Witam. Chowając ostatnio dziadka, korzystałem z zakładu usług pogrzebowych w Pruszkowie Dokładnie dom pogrzebowy nazywa się SZADKOWSKI. Państwo dopilnowali całej biurokracji. A także zakupiłem u nich trumnę, ubiór wraz z wykonaniem tej czynności. Pogrzeb odbył się bardzo ładnie. Nie było żadnych problemów, a ceny usług niskie. Polecam
Wyrażenie

Re: pogrzeb

Post autor: Wyrażenie »

Znam bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy. Od wejścia personel tam pracujący jest pomocny. Dopełnia wszelkich formalności. Posiadają szeroki wybór trumien i urn, a nawet zajmują się kamieniarstwem. Pogrzeb mojej babci organizowany przez ten zakład był uroczysty i dopięty na ostatni guzik. Nazywa się on J.Z. KIEŁBASKA. A tutaj trzymajcie link do jego oferty https://www.pogrzeby.nowaruda.pl/oferta. Polecam.
JeszczeŻywy

Re: pogrzeb

Post autor: JeszczeŻywy »

Pogrzeb jest jedną z uroczystości, które wymagają pełnego profesjonalizmu. Jak chowam bliskich, to zawsze korzystam z usług Zakładu Pogrzebowego „AbbaPater” z Warszawy https://abbapater.eu/kontakt Dokonują wszystkich formalności. Są pomocni w wyborze trumien czy urn, a same uroczystości przez nich prowadzone są eleganckie.
martaF

Re: pogrzeb

Post autor: martaF »

Niestety jestem już w takim wieku, że coraz więcej śmierci koło mnie, odeszli już dziadkowie, teraz zmarła mama mojego męża, także niefajny to czas... Wracając do tematu zakładu pogrzebowego to przy pogrzebie teściowej bardzo dużo nam pomógł zakład pogrzebowy Anioł z Gdyni https://www.uslugipogrzebowegdynia.com.pl/kontakt Nie tylko przygotowali ceremonię pogrzebową, ale też stypę, po ich stronie było też załatwienie wszelkich formalności urzędowych, także dużo nam to dało, bo nie mieliśmy w takim momencie do tego głowy. Dodam, że zakład kredytuje też koszty pogrzebu, to istotna informacja.
Awatar użytkownika
Lucretia
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2020, 0:02

Re: pogrzeb

Post autor: Lucretia »

U nas też taki trudny czas za nami, jakiś czas temu zmarła moja babcia, także wiem, jak ciężko pogodzić się ze stratą bliskiej osoby i jak ważne jest wtedy wsparcie bliskich i rzetelnego zakładu pogrzebowego. Jeśli chodzi o taki solidny, pomocny zakład pogrzebowy to u nas sprawdził się Zakład Pogrzebowy Rybarczyk Paweł Kraus z Głogowa https://www.pogrzebyrybarczyk.com.pl/us ... o-pochowku Mieliśmy w nich duże wsparcie, zarówno przy organizacji samej uroczystości pogrzebowej, jak i rzeczach związanych z formalnościami urzędowymi, z naszego upoważnienia zajęli się tym w naszym imieniu. Jeżeli tak - jak my - planujecie, aby przy ostatnim pożegnaniu trumna była otwarta, wtedy niezbędna jest poprawa wyglądu zmarłego. Zakład Pogrzebowy Rybarczyk Paweł Kraus, również ma w swojej ofercie usługę przygotowania ciała do pochówku. Wybrany przez nas zakład pogrzebowy bardzo dobrze się spisał pod każdym względem, więc mogę ich z całego serca wam polecić.
kórtka

Re: pogrzeb

Post autor: kórtka »

Odejście dziadka było szokiem dla całej naszej rodziny. To na nas spadł obowiązek zorganizowania pogrzebu dla dziadka , w tym celu zawiązaliśmy współpracę z domem pogrzebowym ANUBIS z Wrocławia. Usługi realizują całodobowo, co było istotną informacją takze i dla nas - dziadek odszedł w najmniej oczekiwanym momencie, w środku nocy. I tak oto, z ich strony mogliśmy liczyć na pełną ceremonię pogrzebową wraz z wcześniejszą kremacją. Życzeniem dziadka było spopielenie i dobór jak najlepszej urny - w tym przypadku dom pogrzebowy także udzielił wsparcia.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: pogrzeb

Post autor: tormundmilks9 »

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego podejścia do organizacji pogrzebu, firma https://pogrzebymortis.pl/przeksztalcenie-grobu/ zdaje się oferować kompleksową obsługę. Warto skontaktować się z nimi i omówić szczegóły.
Bartłomiej31

Re: pogrzeb

Post autor: Bartłomiej31 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę zakładu kamieniarskiego GRANITES, która w swojej ofercie posiada najróżniejsze, wysokiej jakości nagrobki Poznań . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ