Poszukiwania drukarni

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Poszukiwania drukarni

Post autor: jessica »

na chwile obecną znajdziesz wiele ofert drukarni internetowych ale zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę warto było by zobaczyć jakiej jakości jest jej druk i jaki jest czas realizacji. Zapoznawałem się z tym niedawno i wiem że Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ , ma jedną z ciekawszych ofert. Mają darmową dostawę , szybki czas realizacji i co najważniejsze wysoką jakość druku
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 393
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Poszukiwania drukarni

Post autor: Kobietka »

Na rynku rzeczywiście można znaleźć masę ofert różnych drukarni. Ja jednak najpierw zapoznałam się dokładnie z poszczególnymi ofertami, a także opiniami. I tak doszłam do firmy https://cuddruk.pl/ulotki-proste.html , gdzie drukowanie ulotek reklamowych odbywa się szybko i profesjonalnie. A przy tym wszystkim w korzystnej też cenie.
Awatar użytkownika
susan
Posty: 49
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:18

Re: Poszukiwania drukarni

Post autor: susan »

Jeśli nadal szukasz profesjonalnej drukarni zajrzyj na http://drukarniaaria.pl/produkty Drukarnia Aria cieszy się dużym zaufaniem klientów. Oferta jest bardzo rozbudowana a jakość druku wysoka. Ja zastanawiam się nad wydrukowaniem tam ulotek i katalogów firmowych.

mundur zucha zhp
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Poszukiwania drukarni

Post autor: anuta439 »

A według mnie najlepszą jakość druku zapewnia drukarnia https://www.reprocentrum.com :) Bardzo dobrze mi sie z nimi współpracuje juz od paru lat, zawsze wszystko dostarczają na czas, zapewniając kompleksową obsługę klienta. Nie raz zlecalam im wydruki na ostatnią chwilę i nigdy nie było problemu - wykonywali je sprawnie i profesjonalnie.
ODPOWIEDZ