potencja

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Uluś29

potencja

Post autor: Uluś29 »

Cześć, stosowaliście kiedykolwiek jakieś leki na potencje? Zastanawiam sie czy warto brać leki czy są inne sposoby radzenia sobie z tym problemem. Na stronie https://maxonforte.pl/dzialaja-leki-potencje/ można znaleźć sporo informacji na ten temat. Co o tym sądzicie?
Kapryś90

Re: potencja

Post autor: Kapryś90 »

Wszelkiego typu problemy ze zdrowiem trzeba najpierw skonsultować z lekarzem. Jeżeli chodzi o leki na potencję to wybór jest duży i dostęp jeszcze większy. Tego typu leki można zamówić nawet w aptece internetowej np. http://aptekapotencja.com/
____________________________________________________________________
Aśka

Re: potencja

Post autor: Aśka »

Zastanawiam się nad "delikatnym" podsunięciem facetowi pewnych naturalnych wspomagaczy, że tak to nazwę. Szukam głównie po ziołach. Ostatnio wypatrzyłam taki poradnik: http://gabinetfenix.pl/zdrowie/3-natura ... -potencji/ I pytanie do Was Panów, Kobiet - macie jakąś wiedzę na temat skuteczności itd?
kanion

Re: potencja

Post autor: kanion »

Mężczyźni z problemami z potencją mogą znaleźć ulgę dzięki lekowi, dostępnemu na stronie https://kamagramax.pl/produkt/tadalafil ... is-pharma/ . Produkt ten zawiera substancję, która może pomóc poprawić funkcje erekcji. Został zaprojektowany, aby pomóc mężczyznom osiągnąć dłuższe i silniejsze erekcje.
ODPOWIEDZ