Pralnia

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Oleczką

Pralnia

Post autor: Oleczką »

Cześć . Szukam jakiejś godnej polecenia pralni w Warszawie, gdzie będę mogł wyprać dywany, ale tez przy okazji inne rzeczy jak garnitur czy płaszcz. Dodam, ze mieszkam w Bródnie.
Molięrka

Re: Pralnia

Post autor: Molięrka »

Hej ;) Jest pralnia Warszawianka https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Masz tutaj bardzo szeroki zakres usług, bo masz pralnie chemiczną, wodną, mozesz też tutaj wyprać dywany itd. czy też prasowanie odzieży ;)
Tęeth

Re: Pralnia

Post autor: Tęeth »

Molięrka pisze: ↑10 sty 2021, 15:25 Hej ;) Jest pralnia Warszawianka https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Masz tutaj bardzo szeroki zakres usług, bo masz pralnie chemiczną, wodną, mozesz też tutaj wyprać dywany itd. czy też prasowanie odzieży ;)
Pralnia jest gdzieś na Żeraniu na Kowalczyka. Bardzo polecam. Miły personel. Poza tym spokojnie mozna zadwonic i zabiorą rzeczy do prania ;)
tołka

Re: Pralnia

Post autor: tołka »

Wydaje mi się, że każdy z nas ma swoją ulubioną pralnie, ja jestem bardzo zadowolona z https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-wilanow/ zawsze podchodzą do sprawy indywidualnie, nigdy nie zdarzyło mi się, żeby dywan czy kurtka były zniszczone. Ceny jak za tak profesjonalne usługi nie są wcale zawyżone.
ODPOWIEDZ