prawo pracy

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

prawo pracy

Post autor: jessica »

Czy was też tak jak mnie przeraża prawo w firmie i wszystkie te papierkowe sprawy ? Przepisy, które ciągle się zmieniają i wnioski jakie trzeba wypełniać by coś załatwiać. Sama wiele szukałam ale zdecydowanie wole gdy pomoże mi http://erzecznikpatentowy.pl/ , ludzie którzy są w prawie pracy na bieżąco lepiej sobie z tym wszystkim poradzą niż ja

elko-bis cennik
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: prawo pracy

Post autor: tormundmilks9 »

A wiecie coś na temat tego, kto i jak może przetwarzać i przechowywać nasze dane osobowe? Bo ja sporo dowiedziałam się stąd: https://www.poradyodo.pl/administracja- ... -9174.html i w sumie nadal mam kilka pytań, ale może najpierw zapytam czy ktoś ma jakieś pojęcie w tym temacie? :) bo nie chce pisać długich postów, jeśli nikt mi nie pomoże, nie chce zaśmiecać forum :)
Awatar użytkownika
poul111
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:16

Re: prawo pracy

Post autor: poul111 »

Ja zawsze pytam się kogoś kto się na tym zna. Jak nie masz kogoś takiego to szukaj w necie.
Rincewind spróbował zamknąć oczy, ale jego wyobraźnia nie miała powiek i gapiła się ciągle.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2019, 15:08

Re: prawo pracy

Post autor: Saszka »

To chyba najbardziej racjonalne podejście w tym wypadku - pytać kogoś, kto się na tym zna, bo w przypadku jakichkolwiek zaniedbań w firmie po stronie prawa może się to skończyć poważnymi konsekwencjami. Kiedy prowadziłam firmę moim źródłem informacji była zawsze Kancelaria KFK: http://www.kancelaria-kfk.pl/ w Łodzi. Szczególnie ciepło wspominam Panią mecenas Katarzynę Florczak-Keller, która jako specjalistka w prawie handlowym była niezastąpiona, głównie dlatego, że praca to jej pasja! Szukaj takich osób, a na pewno nie popełnisz żadnych błędów w firmie!
Awatar użytkownika
Pumcia
Posty: 35
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:36

Re: prawo pracy

Post autor: Pumcia »

Widzę, że dobrze się znacie na prawie. Poleci mi ktoś radcę prawnego biegłłego w tematyce takiej jak dialog techniczny prawo zamówień publicznych? https://www.apexnet.com.pl/blog/newsy-p ... wiajacego/ Bardzo mi na tym zależy.
hiczungł

Re: prawo pracy

Post autor: hiczungł »

W prawie pracy mogą mieć miejsce różne nieporozumienia i niedopowiedzenia. Dlatego często warto skorzystać z porady kogoś, kto zna się na tym temacie. https://prawopracyporady.pl/porady/ to bardzo dobry przykład. Udzielili mi szerego porad, dzięki którym uniknięcie głupich decyzji było możliwe. Polecam!
kórtyna

Re: prawo pracy

Post autor: kórtyna »

Porad związanych z prawem pracy udzielono mi w https://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/prawo-pracy/ . Zadanie polegało na opiniowaniu projektu umowy o pracę, doradzono nam także odnośnie formy zatrudnienia. Bez takiej pomocy byłoby to zwyczajnie trudne, także cieszę się, że poszliśmy akurat w tym kierunku. No i w pełni sprostało to moim wymogom.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: prawo pracy

Post autor: Karolinka22 »

Prawo pracy w UK – co powinien wiedzieć każdy, kto pracuje w UK?
Nikogo już nie dziwi to, że Polacy wyjeżdżają do pracy za granicę. Za proste, niewymagające prace można zarobić tam o wiele więcej niż w Polsce. Dlatego popularną praktyką jest dorabianie sobie na przykład w Wielkiej Brytanii. Warto jednak odwiedzić stronę https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... racy-w-uk/ by dowiedzieć się więcej na ten temat. Pozdrawiam.
żorża

Re: prawo pracy

Post autor: żorża »

mam prenumeratę Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach jestem na bieżąco z ta tematyką, treści sa przygotowane przez ekspertów, można się łatwo przygotować do kontroli, wiedza jest podana w pigułce _________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ