prowadzenie magazynu

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

prowadzenie magazynu

Post autor: jessica »

od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?
Awatar użytkownika
leus
Posty: 29
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:04

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: leus »

Jakbyście szukali informacji na temat prowadzenia, zarządzania magazynem czy logistyki, spedycji, to na blogu Contract Logistic można znaleźć sporo przydatnych informacji, także warto zajrzeć sobie na tę stronę. Bloga prowadzi osoba, która przez wiele lat pracowała dla operatorów logistycznych także zna się na rzeczy i to od podszewki.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Kasia »

Na każdym magazynie oczywiście przydadzą się również drewniane palety euro. Można je zamówić na przykład u wiodącego producenta takich palet w Europie, czyli w firmie SAS GROUP. Z jej ofertą możecie się zapoznać na stronie https://saspalety.pl/, polecam :) My współpracujemy z tą firmą już od dłuższego czasu i bardzo sobie tą współpracę chwalimy :)
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: pieknyolek »

Może wynajmij kogoś do zarządzanie nieruchomościami Warszawa Wola
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: lemina »

Do prowadzenia takiego magazynu potrzebne będą różnego rodzaju urządzenia fiskalne. Te znajdziesz na https://www.pckf.pl/drukarki-fiskalne . Co prawda link dotyczy urządzenia, którego ja potrzebowałam, jednak jak zajrzysz na stronę to się przekonasz, że wybór mają spory. Służą także pomocą we wszelkich kwestiach formalnych oraz przeszkolą Cię z zakresu obsługi wybranych produktów. W razie pytań zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
krasnyk
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:00

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: krasnyk »

Rzeczywiście, te informacje są bardzo rzetelne. Ja niewiele więcej jestem w stanie Ci tutaj doradzić.
zawsze trzeba zachować wokół siebie nieco przestrzeni, by móc oddychać
Awatar użytkownika
kasia27
Posty: 75
Rejestracja: 07 paź 2019, 23:19

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: kasia27 »

Do prowadzenia magazynu na pewno będą nam potrzebne do tego solidne meble metalowe takie jak regały . Duży wybór znajdziemy tutaj https://www.e-regaly.pl/ . Nośność półek już od 90kg aż do 500kg. A do wyboru mamy regały z półką z płyty MDF lub regały metalowe.

kłamstwo w małżeństwie
ODPOWIEDZ