przesyłki przez internet

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

przesyłki przez internet

Post autor: krosant »

Nadajecie czasami przesyłki przez internet? Czy jest trudno? Bo przyznam że nigdy tego nie robiłam, a chciałabym zacząć bo to sporo oszczędność czasu
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: przesyłki przez internet

Post autor: pikiriki »

Nie jest w ogóle trudno i rzeczywiście jest to ogromna oszczędność czasu bo nie trzeba nigdzie wychodzić i stać w kolejkach, wszystko załatwia się online. Łap namiar na brokera https://www.brokerkurier.pl/cennik-kuriera-fedex , tutaj znajdziesz najistotniejsze informacje jak to ile kosztuje kurier Geis oraz jak nadać paczkę przez tę stronkę. To nic skomplikowanego
osińska

Re: przesyłki przez internet

Post autor: osińska »

Dzięki za cenne porady. Ja natomiast mogę wam polecić świetny artykuł https://terazlipno.pl/pl/648_materialy- ... arach.html , w którym znalazłam cenne informacje odnośnie wysyłki paczek o dużych gabarytach. Myślę, że jest to duża dawka wiedzy, zwłaszcza dla osób, które często wysyłają takie paczki.
Adrian41

Re: przesyłki przez internet

Post autor: Adrian41 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://xoxowifi.com/pl , na której znajdziecie ofertę wynajmu lub kupna routerów XOXO WiFi z nielimitowanym internetem dla podróżujących po świecie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Kulfon

Re: przesyłki przez internet

Post autor: Kulfon »

Przedsiębiorcy często stają przed wyzwaniem zrozumienia skomplikowanych przepisów celnych, które różnią się w zależności od kraju docelowego. Aby ułatwić to zadanie, istotne jest korzystanie z zaufanych źródeł informacji, które pomagają w nawigacji po trudnych wodach międzynarodowego handlu. Jako takie, https://www.radiomalbork.fm/publikacje/ ... o-wiedziec oferuje dogłębne spojrzenie na kluczowe aspekty cła i regulacji, co jest niezbędne dla każdego zaangażowanego w międzynarodową wymianę towarową.
ODPOWIEDZ