Rekuperacja

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 87
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:23

Rekuperacja

Post autor: Agnieszka »

Rekuperacja w domu- co myslicie? Czy drogi koszt? Czy sie oplaca? Jak sie sprawuje u Was?
Awatar użytkownika
Mare
Posty: 83
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:33

Re: Rekuperacja

Post autor: Mare »

4 lata. Super. Plusy: Żadnej wilgoci, żadnego parowania na oknach. Świeże stałe powietrze, a ciągle zamknięte okna. Koty bezpieczne w domu, bo nie uchylamy okien i się nie powieszą. Much i komarów brak, jak pisała Barbara wyżej. Brak utraty ciepła przez wietrzenie - odczuwane szczególnie zimą. Nie mamy kanałów wentylacyjnych, kratek wentylacyjnych. Brak zapachów w domu - szybkie wietrzenie. Minusy: duży koszt montażu, wymiana filtrów co pół roku/rok, delikatny szum (idzie się przyzwyczaić i nie słychać po pewnym czasie), większe zużycie prądu - tak jakby druga lodówka. Minusy chyba tylko związane z kosztami...
Skontaktuj się z nimi: http://www.ultrawent.pl/ Firma oferuje montaż rekuperacji w Lublinie oraz powinni przedstawic Ci mozliwe koszta.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Rekuperacja

Post autor: Kasia »

Myślę, że to całkiem niezły pomysł ;) A czy ktoś z Was miał może kiedyś do czynienia z firmą czysty klimaty z Wrocławia? ja trafiłam ostatnio na jej ofertę na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/ i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna. Do wyboru są tam różne rekuperatory wiodących marek. Pod względem cenowym wypadają naprawdę atrakcyjnie, a do tego firma oferuje również ich profesjonalny montaż. Jak sądzicie, czy Warto skorzystać z tej oferty?
ODPOWIEDZ