Rozrywka dla dzieci

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
macieja1960
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 15:59

Rozrywka dla dzieci

Post autor: macieja1960 »

Hej dziewczyny! Jak myślicie, co sprawia dzieciakom największą frajdę, jeśli chodzi o zabawę na świeżym powietrzu? Moją uwagę szczególnie zwróciły trampoliny ziemne. Wydają się bezpieczniejszą opcją z uwagi na to, że nasza pociecha w razie czego nie spadnie z wysokości. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Rozrywka dla dzieci

Post autor: kasiakowa06 »

macieja1960 pisze: ↑09 cze 2021, 22:56 Hej dziewczyny! Jak myślicie, co sprawia dzieciakom największą frajdę, jeśli chodzi o zabawę na świeżym powietrzu? Moją uwagę szczególnie zwróciły jumpo.pl/]trampoliny ziemne. Wydają się bezpieczniejszą opcją z uwagi na to, że nasza pociecha w razie czego nie spadnie z wysokości. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Bardzo fajna sprawa! u nas w ogrodzie jest trampolina od https://przystansklep.pl/ i nawet dziecaki sąsiadów maja super zabawę :)
Bartłomiej

Re: Rozrywka dla dzieci

Post autor: Bartłomiej »

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę Alfa Laser Game Arena - atrakcje w Łodzi , gdzie możecie aktywnie spędzić wolny czas. Jeżeli jesteście zainteresowani tym miejscem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Rozrywka dla dzieci

Post autor: tormundmilks9 »

Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały półkolonie w ofercie tego parku trampolin: https://jumphall.pl/oferta/polkolonie-zimowe/. Oferują szereg interesujących warsztatów fizycznych dla dzieci, co moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem. Firma ta posiada szeroki i przede wszystkim interesujący wachlarz ofertowy.
ODPOWIEDZ