serwis komputerowy

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Damianuś01333

serwis komputerowy

Post autor: Damianuś01333 »

Witam, możecie mi powiedzieć, który serwis komputerowy jest warty uwagi? Chciałem oddać komputer do naprawy ale nie mam pojęcia do którego serwisu się wybrać. Powiecie mi coś więcej na ten temat?
Marćin

Re: serwis komputerowy

Post autor: Marćin »

Dobry serwis komputerowy wymaga dobrego sprzętu. Polecam sprawdzić co oferuje firma DIOLUT - https://diolut.pl/ Widziałem jak na forum komputerowym polecali sklep ze względu na duży wybór.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: serwis komputerowy

Post autor: tormundmilks9 »

Na pewno tutaj https://www.kiwiportal.pl/info/727/lapt ... -i-do-domu warto się rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych propozycji, nad którymi warto się pochylić. Przede wszystkim należy szukać komputerów w ramach posiadanego budżetu. Poza tym ważne jest to, aby wybierać sprzęt dopasowany do konkretnych potrzeb. Na pewno nie warto pochopnie podejmować decyzji. Trzeba stawiać na jakość.
teruś

Re: serwis komputerowy

Post autor: teruś »

A co powiecie o serwisie komptuerowym Exsoft? Widze, ze opinii pozytywnych sporo, a ja szukam specjalistow od naparwiania komputerow. Warto wlasnie do nich?
ODPOWIEDZ