Spa w Warszawie - gdzie iść?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Spa w Warszawie - gdzie iść?

Post autor: Martyna »

Może ktoś polecić jakieś dobre spa w Warszawie?
Zależy mi na takich podstawowych zabiegach jak masaże na początek.
Tutaj https://medicaspa.pl/ widziałam namiar na jedno takie miejsce.
Będę jednak wdzięczna za inne namiary.
Zawsze warto porównać kilka opcji :)
Awatar użytkownika
susan
Posty: 49
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:18

Re: Spa w Warszawie - gdzie iść?

Post autor: susan »

Może zrób sobie SPA w domu? Na https://www.relaks-po.pl/ znajdziesz akcesoria do domowego SPA w bardzo dobrych cenach. Sama często robię dla siebie takie SPA w domowym zaciszu i zawsze czuję się po nim zrelaksowana. Nie trzeba wydawać nie wiadomo ile kasy na zabiegi żeby odpocząć i poczuć się lepiej.
megań

Sprzedaż spółek

Post autor: megań »

Wiele osób zastanawia się od czego zacząć zakłądanie swojej działalności. Najprościej jest kupić gotową spółkę już zarejestrowaną w KRS i posiadającą numery NIP, REGO i czynny VAT. Ja tak zrobiłem i dzięki temu to prawnicy z Optioffice zajmowali się załatwianiem formalności w urzędach i całą papierologią, a ja tylko zjawiłem się u notariusza, aby wszystko sprawdzić i zrealizować transakcję. To pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu, w którym to mogłem bardziej skupić się na planowaniu biznesu i tuż po zakupie od razu rozpocząć działanie. Muszę jeszcze wspomnieć, że przy zakupie spółki w Optioffice nie było problemu z wybraniem odpowiedniego kodu PKD, akurat mają szeroki wybór z każdej branży oraz spółka już posiadałą kapitał początkowy. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek to idealny wybór dla wszystkich, którym zalezy na czasie i nie traceniu na darmo energii.
ODPOWIEDZ