studia

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Kacperuś44111

studia

Post autor: Kacperuś44111 »

Witam, możecie mi powiedzieć jakie kierunki studiów waszym zdaniem są godne polecenia? Co sądzicie np. o https://wseh.pl/ ? Mieliście do czynienia z ofertami, które znajdują się na tej stronie? Wybralibyście jakiś z tych kierunków czy może jednak szukacie czegoś zupełnie innego?
ginamó

Re: studia

Post autor: ginamó »

Już jakiś czas temu wymarzyłam sobie studia za granicą. Ale nie wiedziałam, w którym kierunku pójść! Z tej okazji podjęłam decyzję o postawieniu na ofertę https://edunacademywroclaw.pl/ . Z ich wsparciem i pomocą udało mi się wybrać niezwykle atrakcyjny kierunek. Super wybór dla mojej przyszlości!
lidkuś

Re: studia

Post autor: lidkuś »

Moja córka chce studiować turystykę , zależy jej na dobrych wynikach z matury. Teraz przygotowuje się z rożnych źródeł takich jak " Vademecum. Matura 2021. Geografia" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-geografia-2021 . Łatwiejsze przyswajanie materiału zapewni zastosowana czcionka, a informacje, na które należy zwrócić szczególną uwagę, zapisano pogrubioną czcionką, co wpływa na jakość uczenia, zrozumienie trudnych zagadnień i procesów, a także ogólne rozwijanie zainteresowania geografią.
ODPOWIEDZ