studnie głębinowe

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Robuś92222

studnie głębinowe

Post autor: Robuś92222 »

Hej, zastanawiam się która firma wykona dla mnie studnie głebinowe bielsko. Nie mogę w internecie znaleźć żadnych informacji o takich firmach. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Mieliście z takimi firmami do czynienia?
montór

Re: studnie głębinowe

Post autor: montór »

Cześć, dobrze mieć też namiar na pompy głębinowe do takiej studni. Jako osoba zajmująca się montażem takich elementów, polecam te pompy https://www.dambat.pl/ . Negatywne opinie, jakie być może w sieci znajdziesz, dotyczą starych wersji. Te nowoczesne, dziś dostępne, to dobra jakość, a niska cena. Warto mieć to na uwadze.
Mrówka

Re: studnie głębinowe

Post autor: Mrówka »

Akurat ja jestem zwolenniczką tego typu rozwiązań i moim zdaniem jeśli mamy możliwość to fajnie jest mieć studnię głębinową. Jakiś czas temu ja również czytałam na stronie https://www.dostudni.pl/jak-dziala-zbio ... y,b22.html w jaki sposób tak naprawdę działa cały zbiornik hydroforowy.

drużbowie weselni gorlice
Ćwieku

Re: studnie głębinowe

Post autor: Ćwieku »

W sumie gdy posiadamy studnię głębinową to ja jestem zdania, że dość istotną sprawą jest to aby wiedzieć także jaki zestaw hydroforowy do niej wybrać. Tak naprawdę im więcej na ten temat się dowiadujemy to ja również jestem zdania, że wtedy nasza cała instalacja działa jeszcze bardziej poprawnie.
Zdziś

Re: studnie głębinowe

Post autor: Zdziś »

Ja również należę do grupy osób,. które mają swoje studnie głębinowe i teraz również jestem na etapie szukania najlepszego hydroforu. jakiś czas temu czytałem o tym na stronie https://www.dostudni.pl/jaki-hydrofor-d ... ,b160.html i muzę przyznać, że faktycznie jest to coś niezwykle ważnego.
martaa

Re: studnie głębinowe

Post autor: martaa »

Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy do pompy głębinowej . Jeśli chodzi o wyłączniki to są one bardzo starannie wykonane i przede wszystkim można je kupić w atrakcyjnej cenie.
syśkaa

Re: studnie głębinowe

Post autor: syśkaa »

A co powiecie na jet 100a pompa ? Faktycznie firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę, tym bardziej, że pompy jak i hydrofory są bardzo solidnie wykonane i przede wszystkim dostępne są one w niewygórowanej cenie co jest też jednak ważne.
ODPOWIEDZ