system erp

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Peteruś22222

system erp

Post autor: Peteruś22222 »

Cześć, szukacie informacji na temat systemu erp? Informacje na temat systemów erp znajdziecie na https://sellintegro.pl/content/54-plany-wsparcia Słyszeliście w ogóle o czymś takim?
adżela

Re: system erp

Post autor: adżela »

Chciałabym Wam powiedzieć, żebyście zdecydowali się na to, albo na tamto i jest okej, ale ja niestety, nie znam się na tym. Dlatego moim zdaniem warto poprosić o pomoc kogoś, kto się tym zajmuje. Akurat SAP może dla Was Stowarzyszenie archiwstów przygotować. Na pewno polepszenie obiegu materiałów dobrze się przyczyni.
królik

Re: system erp

Post autor: królik »

Jeśli interesuje was bardzo dobre oprogramowanie do waszej firmy, które wesprze was w płacach oraz kadrach, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://milestonedw.pl/enova365-kadry-place/ . Przyznam szczerze, że posiadają bardzo dobre systemy ERP dla firm, którym zależy na zintensyfikowaniu działań.
Józek13

Re: system erp

Post autor: Józek13 »

Jeżeli chodzi o system ERP to prędzej lub później będziesz musiał go wdrożyć w swojej firmie bo inaczej proces decyzyjny będzie się przeciągał. Oczywiście trzeba dobrać odpowiedni system do danych potrzeb ale rynek ma do zaoferowania masę rozwiązań. Myślę że ktoś z forumowiczów podsunie ci rozwiązania.
Bakuś11

Re: system erp

Post autor: Bakuś11 »

Myślę że idealnie sprawdzi się się oferta firmy https://wins.pl/ która ma wiele wdrożeń większych i mniejszych za sobą i wszystkie można uznać za udane. Na pewno znajdą optymalne rozwiązanie i pomogą w zwiększeniu przepływu danych co przyspieszy decyzyjność. Sprawdź ich stronę i dla kogo pracowali i to powinno cię przekonać.
dinaa

Re: system erp

Post autor: dinaa »

To ja poszłabym w kierunku oprogramowania Atom ERP https://atomerp.pl - jest to naprawdę niezawodny system, który pozwala usprawnić firmę na różnych płaszczyznach. Także zdecydowanie warto się przyjrzeć tej opcji. Zwłaszcza, jak chcecie lepiej zarządzać czas pracowników, wzmocnić księgowość, czy też rekrutacje pracowników.
ODPOWIEDZ