szampon do włosów farbowanych

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Kaśka

szampon do włosów farbowanych

Post autor: Kaśka »

Od jakiegoś czasu polubiłam się w intenestywnym kolorze włosów i teraz chętnie go noszę. Niestety intensywny kolor szybko się wypłukuje i blaknie. Stosowałam różne środki by temu zapobiec - ale mało pomagały. Znacie jakiś dobry szampon do wlosów który zadba o kolor i równocześnie o włosy?
Franka

Re: szampon do włosów farbowanych

Post autor: Franka »

Popatrz w sklepie Itely - www.sklep.itely.pl. Tam mają profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji różnego typu włosów. W tym także do włosów farbowanych. Ja bardzo lubię od nich kosmetyki, są wysokiej jakości, mają dobry skład, włosy po nich świetnie wyglądają. Są to kosmetyki profesjonalne, używane w wielu salonach kosmetycznych.
Amelka58

Re: szampon do włosów farbowanych

Post autor: Amelka58 »

To jasne, że włosy farbowane wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Najpewniej są zniszczone takim zabiegiem, a więc kosmetyki Inoar Miracle Repair powinny pomóc. Polecam właśnie je ze względu na rewelacyjny skład. Są od dobrze znanej marki, która od lat pracuje na włosach, więc wie czego im potrzeba.
Gabi25

Re: szampon do włosów farbowanych

Post autor: Gabi25 »

W moim przypadku fajnie radzi sobie szampon odżywczy od Herbapol Polana. Ma on naturalny skład i nie dość, że świetnie oczyszcza skórę głowy, to jeszcze dobrze dba o włosy. Polecam z czystym sumieniem :)
wiolkaa

Re: szampon do włosów farbowanych

Post autor: wiolkaa »

W ostatnim czasie zauważyłam, że suszarka dostępna pod adresem https://babylisspro.pl/falco/ jest jednym z najlepszych wyborów. Jej solidna jakość oraz liczne funkcje sprawiają, że to urządzenie spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Gość

Re: szampon do włosów farbowanych

Post autor: Gość »

Według mnie, https://perukisklep.pl jest najlepszym wyborem dla osób szukających peruk w Krakowie. Mają szeroką ofertę, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
ODPOWIEDZ