Szkoła podstawowa

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:07

Szkoła podstawowa

Post autor: Lech »

Nie wiem jaka będzie najlepsza szkoła podstawowa dla mojego dziecka. Dla mnie wybór tej szkoły to poważna decyzja bo chce wybrac jak najlepiej i dlatego sie zastanawiam. Z tego co czytałam to taka https://szkolaeuropejska.pl/ prywatna szkoła jest dobrym wyborem. Wasze dzieci do jakich podstawówek chodzą?
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: womenik »

Trzeba odpowiednio wybrać szkołę. Jak dziecko ma się stresować dużo mniej to warto pomyśleć o prywatnej szkole. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest jedną z lepszych. Tutaj także dzieci mają sporo zajęć dodatkowych, więc już o to też nie będzie trzeba się martwić.
Awatar użytkownika
mesa
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2019, 16:57

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: mesa »

u nas jeśli chodzi o wyprawkę odzieżową to zazwyczaj zamawiamy na https://reporteryoung.pl/61-odziez-chlopieca wiadomo że przy większych zamówieniach można liczyć na rabaty wiec robimy to hurtowo dla naszych chłopaków.
Awatar użytkownika
lenka5
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:17

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: lenka5 »

Prywatne szkoły podstawowe cieszą się sporą popularnością i także Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma dobre opinie. Wielu rodziców nam polecało tę placówkę. Tutaj dzieci uczą się na wysokim poziomie i mają mniej stresu, bo też klasy są mniejsze.

meblościanka anton
ODPOWIEDZ