szkolenia

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Daruś82

szkolenia

Post autor: Daruś82 »

Cześć, lubicie chodzić na szkolenia? Warto wiedzieć troche na temat takiego zagadnienia jak facylitacja. Facylitacja jest zestawem technik, metod i narzędzi, które są zaprojektowane tak aby prowadzić wysokiej jakości spotkania i warsztaty. Poza tym jest metodą wspierania pracy zespołu na rzecz realizacji określonego celu. Widzieliście coś na ten temat?
mułek

Re: szkolenia

Post autor: mułek »

Moim zdaniem na szkolenia zdecydowanie warto chodzić. To właśnie dzięki nim się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje. Jak to mówią, ten kto stoi w miejscu zacznie się cofać. Dlatego należy inwestować w swój rozwój. Ja koniecznie chciałem zapisać się na kurs managerski i takiego też szukałem. W intrenecie znalazłem to, które bardzo mi odpowiadało więc się zapisałem.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: szkolenia

Post autor: Kasia »

Moim zdaniem warto ciągle powiększać swoje kwalifikacje i brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach :) Ostatnio trafiłam na stronie https://kurs-elektryka.pl/ na ofertę takiego kursu elektrycznego. Można po nim przystąpić do egzaminu przed komisją i uzyskać na 5 lat uprawnienia SEP G1, czyli uprawnienia elektryczne do wykonywania zawodu elektryka ;)
Toliń

Re: szkolenia

Post autor: Toliń »

mułek pisze: ↑18 kwie 2021, 11:04 Moim zdaniem na szkolenia zdecydowanie warto chodzić. To właśnie dzięki nim się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje. Jak to mówią, ten kto stoi w miejscu zacznie się cofać.
Zgadzam się z Tobą, jest w tym dużo prawdy. Ja też jestem za ciągłym rozwojem, pracuję też w takim zawodzie, że ciągły rozwój jest podstawą (jestem fizjoterapeutą). Wybieram się niedługo na szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ treningu mięśni dna miednicy.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: szkolenia

Post autor: lampeczka »

Tez uwazam, ze trzeba ciagle dbac o swoj rozwoj i samoksztalcenie, a jesli ktos prowadzi swoja firme i zatrudnia pracownikow, to powinien dac im szanse na zdobywanie nowych umiejetnosci :) https://hutchinson.org.pl/ bardzo fajna firma od szkolen i kursów :)
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: szkolenia

Post autor: Karolinka22 »

Czym jest Zdalny Certyfikat UX-PM?
Certyfikat kierowany jest do wszystkich tych, którzy chcą:
- Wykorzystywać metodykę projektowania zorientowanego na użytkownika podczas tworzenia produktów i usług.
- Integrować narzędzia i metody UX w celu podnoszenia jakości produktów i efektywności procesów.
-Decydować, gdzie i kiedy inwestować w UX oraz jak śledzić skuteczność tych działań.
Zainteresowanych zapraszam https://ux-pm.pl .
Serdecznie polecam.
Wikuś23

Re: szkolenia

Post autor: Wikuś23 »

Ja jestem zainteresowane otrzymaniem certyfikat iso 13485 jednak nie bardzo wiem jak to działa i dokąd udać się na szkolenie, które by potwierdzało ten certyfikat. Kiedyś gdzieś widziałam cos takiego, ale nie przywiązałam do tego większej uwagi, bo wtedy nie było mi to potrzebne, a teraz mam problem
Aśka

Re: szkolenia

Post autor: Aśka »

Uważam, że każde szkolenie, które podnosi nasze kompetencje jest warte naszego zachodu i poświęconego czasu. Obecnie szykuję się na szkolenie https://ux-pm.pl/ . To unikatowy na skalę międzynarodową program szkoleń UX certyfikowany przez stowarzyszenie UXalliance. Firmy stosujące w swojej pracy metodykę projektowania zorientowanego na użytkownika (UCD) w krótkim czasie zwiększają lojalność klientów i osiągają wymierne korzyści.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: szkolenia

Post autor: filista »

W centrum CBT w Warszawie zawsze warto sprawdzać jakie szkolenia pojawiają się. Najczęściej dedykowane są terapeutom i psychologom. W najbliższym czasie odbędą się pierwsze zajęcia z technik w terapii poznawczo -behawioralnej. Szczegóły znaleźć można pod adresem https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/ . Zajęcia w formie on-line (jeżeli sytuacja epidemiologiczna pozwoli, zajęcia odbędą się w wersji hybrydowej tj. on-line, z możliwością udziału stacjonarnie dla chętnych os
ODPOWIEDZ