szkolenia

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Pitoruś15

szkolenia

Post autor: Pitoruś15 »

Witam, zastanawiasz się jakie szkolenie wybrać? Według mnie każdy powinien orientować się w zasadach pierwszej pomocy, a najlepiej przejść szkolenie z tego zakresu. W internecie znaleźć można szkolenie dla medyków z zakresu pierwszej pomocy. Co sądzicie o chodzeniu na tego typu kursy?
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: szkolenia

Post autor: Kasia »

Jeśli ktoś z Was chciałby pracować jako elektryk, to na pewno warto sobie zrobić tak zwany kurs elektryczny SEP. Widziałam ostatnio ofertę takiego kursu on-line na stronie internetowej https://sep.rzeszow.pl/. Polecam się z nią zapoznać w wolnej chwili ;) To pomoże Wam zwiększyć kompetencje i uzyskać potrzebne uprawnienia.
Adrianaa

Re: szkolenia

Post autor: Adrianaa »

Muszą być estetyczne,nietuzinkowe, odporne na warunki pogodowe , trwałe i zwracać uwagę, by ich treść ciekawiła i zatrzymywała na dłużej, a o czym mowa? O banerach. Najlepsze drukuje Printing House drukarnia wielkoformatowa https://printinghouse.pl/ druk banerów https://printinghouse.pl/druk-banerow/
Majóczka77

Re: szkolenia

Post autor: Majóczka77 »

Bardzo warto w siebie inwestować i po ukończeniu szkoły nadal się szkolić, szczególnie kiedy mamy jakąś pasie i chcemy mieć możliwość jej realizacji. Ja ostatnio zafascynowałam się organizacją imprez i powiem szczerze, że idzie mi całkiem nieźle. Odbyłam już kilka szkoleń w tej tematyce, dzięki czemu potrafię zorganizować imprezę od A do Z ze wszystkimi szczegółami i detalami jak prezenty dla gości, słodki stół czy dobór ozdób, a co najważniejsze wyliczenie i zrobienie kosztorysu. Teraz przede mną szkolenie dla większych eventów: https://emtg.pl/organizacja-i-bezpiecze ... -masowych/ .
ODPOWIEDZ