tłumacz

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Nikandeś4507

tłumacz

Post autor: Nikandeś4507 »

Witam, macie jakieś doświadczenia w poszukiwaniu tłumacza z ukraińskiego lub tłumacz języka białoruskiego ? Najlepiej ktoś kto mieszka w Polsce ale pochodzi za wschodniej granicy i potrafi na poziomie native speakera przetłumaczyć prosty tekst.
Awatar użytkownika
Diana99
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2020, 20:36

Re: tłumacz

Post autor: Diana99 »

Dziewczyny, ja mogę polecić wam tlumaczka-przysiegla.pl. To świetny tłumacz przysięgły języka rosyjskiego w Warszawie. Od dawna z nią współpracuję i sądzę, że ma naprawdę dużą wiedzę, konkurencyjne ceny, a do tego zapewnia sprawną realizację zleceń.
ghhjhł

Re: tłumacz

Post autor: ghhjhł »

Były mi potrzebne tłumaczenia naukowo-techniczne , dlatego odezwałam się do http://www.arb-tlumaczenia.pl/ . Przetłumaczenie tych tekstów okazało się łątwe, a co najważniejsze zostało zrealizowane w mgnieniu oka. Zdecydowanie polecam!
Mośka123

Re: tłumacz

Post autor: Mośka123 »

Polecam bardzo serdecznie tłumaczenia z języka angielskiego online to biuro gdzie pracują sami doświadczeni i profesjonalni ludzie którzy wykonują usługi w trybie ekspresowym i pracują 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: tłumacz

Post autor: Kamilla36 »

W przypadku poszukiwań biura tłumaczeń, któremu moglibyśmy powierzyć tłumaczenia ustne, proponowałabym skontaktować się z https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ - słyszałam o tej firmie wiele dobrego.
ginamó

Re: tłumacz

Post autor: ginamó »

Biuro tłumaczeń https://www.unia-rzw.com.pl/oferta od dawna spisuje się profesjonalnie w naszym przypadku. Ich zadanie to tłumaczenie wszelkich dokumentów w mgnieniu oka, szybko i na czas. Absolutny profesjonalizm za którym to rozglądaliśmy się od bardzo dawna. Perfekcyjnie się spisali!

marihuana depresja
aglinią

Re: tłumacz

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://komputik.pl/ksiazka-telefoniczna-online/
Paweł29

Re: tłumacz

Post autor: Paweł29 »

Tłumacz może przydać się w przeróżnych sytuacjach. Np. na stronie https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ znajdziecie tłumacza, który może przetłumaczyć dokumenty różnego typu np. dokumenty handlowe lub administracyjne.
Oluś45

Re: tłumacz

Post autor: Oluś45 »

W internecie możecie znaleźć mnóstwo tłumaczy. Z tego co wiem to tlumacz rumuńsko polski przetłumaczy np. dokumenty handlowe, umowy, raporty oraz korespondencje. Myśle, że warto szukać tłumaczy w internecie, ponieważ w sieci oferuje się mnóstwo tłumaczy.
eśm

Re: tłumacz

Post autor: eśm »

Tak i znalazłam takiego tłumacza z języka ukraińskiego i białoruskiego w firmie Interlang https://interlang.pl/jezyki.php z Gdyni. Oni przetłumaczyli nie tylko krótkie teksty, ale także wykonali profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne. Ich tłumaczenia są rzetelne i perfekcyjnie wykonane. Zlecenia wykonują terminowo i w dobrej cenie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości ich usług, które są naprawdę kompleksowe, polecam ich serdecznie.
Tłumaczka1

Re: tłumacz

Post autor: Tłumaczka1 »

Zachęcam do skorzystania z oferty biura tłumaczeń Skrivanek, w którego zespole są zarówno tłumacz polsko-angielski, jak i tłumacz polsko rosyjski, a także właśnie polsko-ukraiński, polsko-białoruski i wielu innych. Zamawiając tłumaczenie w tak sprawdzonym biurze, można mieć gwarancję, że wszystko będzie poprawne i zrozumiałe.
Wąski

Re: tłumacz

Post autor: Wąski »

Jak dla mnie samo korzystanie z usług tłumacza jest czymś niezwykle ważnym i teraz nawet już wiem w jaki sposób mogę ocenić jego kompetencje. Całkiem niedawno miałem okazję o tym przeczytać na stronie https://topmejt.co.uk/jak-ocenic-kompet ... ysieglego/ i moim zdaniem jest to coś niezwykle ważnego.
aglinią

Re: tłumacz

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.belingua.pl/krs-tlumaczenia/
ODPOWIEDZ