Ubezpieczenie na życie

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Albina_69
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2022, 5:37

Ubezpieczenie na życie

Post autor: Albina_69 »

To już chyba ten wiek, że zaczęłam się zastanawiać nad wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia na życie. Myślę, że dla bezpieczeństwa swojego i rodziny, warto wkupić takie ubezpieczenie na życie. Póki co mam tylko takie ubezpieczenie w zakładzie pracy, dodatkowo też prywatną opiekę medyczną, to wszystko jest oczywiście istotne, ale myślę, że to trochę za mało.
kameran

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: kameran »

W przypadku podróży służbowych, posiadanie ubezpieczenia jest często wymogiem pracodawcy. Jednakże, nawet jeśli nie jest to wymóg, warto pamiętać, że w trakcie podróży służbowej jesteśmy narażeni na wiele ryzyk, takich jak choroba czy wypadek. Dlatego, aby uniknąć dodatkowego stresu oraz kosztów, warto wykupić ubezpieczenie podróżne, które zapewni nam pełną ochronę. Tu masz tez informacje o innych ważnych ubezpieczeniach https://aktywniebezpiecznie.pl/najwazni ... ezpieczen/
Fiona3

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: Fiona3 »

Warto jest przemyśleć temat ubezpieczenia szkolnego dla swojego dziecka. Takie ubezpieczenie to dobre zabezpieczenie dla dziecka w sytuacji nieszczęśliwych wypadków. Warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej polisy. Na rynku znajdziemy wiele ofert tego typu. Tutaj ubezpieczenie szkolne możesz sprawdzić jedną z nich.
ODPOWIEDZ