Urządzenia kosmetyczne - Emson

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Joaśka

Urządzenia kosmetyczne - Emson

Post autor: Joaśka »

Jakie nowe urządzenia do wyszczuplania warto wybrać do salonu kosmetycznego? Liczę na Waszą pomoc i ciekawe propozycje na które warto będzie zwrócić uwagę, bo wolę poznać opinie specjalistów żeby podjąć jak najlepszą decyzję w tym zakresie. Mam nadzieję, że podpowiecie co i jak :)
Haśka

Re: Urządzenia kosmetyczne - Emson

Post autor: Haśka »

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali przede wszystkim skutecznych i jednocześnie funkcjonalnych urządzeń kosmetycznych to tutaj jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Ifapro a dokładnie urządzenie Emson https://ifapro.pl/emson/ pozwalający na wywołanie ok 20.000 supramaksymalnych skurczów mięśni w zaledwie 30 minut podczas jednej sesji zabiegowej, aby skutecznie kształtować umięśnioną sylwetkę :)
Breśka32

Re: Urządzenia kosmetyczne - Emson

Post autor: Breśka32 »

My natomiast prowadzimy 2 salony kosmetyczne i zależy nam przede wszystkim na tym, aby odpowiednio przyciągać zainteresowanie klientek świadcząc usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Dlatego chcieliśmy wejść trochę również w poprawę sylwetki w bezinwazyjny sposób i akurat Emson bardzo nas zainteresował. Był to dobry kierunek, bo naprawdę zainteresowanie naszymi usługami stale nam rośnie.
Joaśka

Re: Urządzenia kosmetyczne - Emson

Post autor: Joaśka »

Breśka32 pisze: ↑16 wrz 2021, 17:41 My natomiast prowadzimy 2 salony kosmetyczne i zależy nam przede wszystkim na tym, aby odpowiednio przyciągać zainteresowanie klientek świadcząc usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Dlatego chcieliśmy wejść trochę również w poprawę sylwetki w bezinwazyjny sposób i akurat Emson bardzo nas zainteresował. Był to dobry kierunek, bo naprawdę zainteresowanie naszymi usługami stale nam rośnie.
Dzięki wielkie za informacje i liczę oczywiście, że jeszcze trochę nam się tutaj temat będzie rozwijał. Zobaczymy co z tego wyniknie :)
Maneśka

Re: Urządzenia kosmetyczne - Emson

Post autor: Maneśka »

My korzystamy w salonie z urządzenia Emson, bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o modelowanie sylwetki i kształtowanie wyglądu. Dlatego też sprawdź sobie w wolnej chwili https://ifapro.pl/emson/ jak do tej pory zdecydowanie daje radę. Wszystko na poziomie, fachowe doradztwo i obsługa która dokładnie na początku nam cały sprzęt przedstawiła wraz ze wszystkimi szkoleniami
ODPOWIEDZ