Włąsny rozwój

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Włąsny rozwój

Post autor: jessica »

Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.

m knife
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: Włąsny rozwój

Post autor: pieknyolek »

Bardzo serdecznie polecam stronę www.truerider.eu
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Włąsny rozwój

Post autor: kejti »

Pod pojęciem własnego rozwoju można rozumieć wiele rzeczy. Posiadając swoją działalność gospodarczą warto także w nią inwestować, co jednocześnie jest własnym rozwojem właściciela. Jednym z tematów, które warto sobie przemyśleć będzie bez wątpienia oprogramowanie. Dobrze dopasowane zarówno do branży, jak i potrzeb danej firmy znacznie usprawni jej funkcjonowanie. Z takim rozwiązaniem można spotkać się nawet w przychodni lekarskiej, gdzie program daje możliwość prowadzenia dokumentacji medycznej elektronicznej medchart . Umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy karty wizyt to tylko kilka z zalet posiadania takiego oprogramowania.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Włąsny rozwój

Post autor: Kasia »

Jeśli zależy Wam na własnym rozwoju, to myślę, że warto by też było pomyśleć o nauce języków obcych, bo ich znajomość to w dzisiejszych czasach podstawa. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie poczytać sobie na przykład o kursie języka hiszpańskiego dla dorosłych organizowanego przez szkołę językową Profi Lingua. Polecam :)
Awatar użytkownika
melyk
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2019, 16:37

Re: Włąsny rozwój

Post autor: melyk »

Są to usługi z których warto korzystać. Przynoszą wiele dobrego
Jak mogę tak mocno kochać kogoś, kto mnie nie kocha?
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: Włąsny rozwój

Post autor: pieknyolek »

Według mnie warto inwestować w siebie pieniądze. Ja ostatnio znalazłem ciekawe szkolenia na stronie https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/

Spośród wszystkich zdecydowałem się na:
https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/kurs-anatomii-palpacyjnej/
https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/terapia-craniosacralna-cranial-connective-workshop/
https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/fibroliza-miesniowo-powieziowa-haczykowanie/
Awatar użytkownika
miss
Posty: 117
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:42

Re: Własny rozwój

Post autor: miss »

Jestem influencerką a w tej branży bardzo ważne są oceny użytkowników w social mediach. Dla włansego rozwoju postanowiłam dowiedzieć się więcej o odbiorcach. Natrafiłam na ciekawy artykuł: https://www.teamsolution.pl/blog/czy-kl ... nosciowych Polecam jeśli ktoś tak jak ja chce rozwijać markę osobistą w Internecie.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 44
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: Włąsny rozwój

Post autor: Kalanss »

Jestem zdania, że człowiek powinien się rozwijać przez całe życie i mam tu zarówno na mysli rozwój wartości jak i kompetencji zawodowych. Niecały tydzień temu za sprawą tego artykułu https://finanse.net.pl/pomysl-na-biznes-na-wsi/ postanowiłam zmienić swoje życie, wyprowadzić się na wieś i założyć tam małe gospodardtwo z eko żywnością. Powiem Wam, że już nie mogę się doczekać kiedy opuszczę to zatłoczone miasto pełne ciągle śpieszących się ludzi.
Awatar użytkownika
shushan
Posty: 69
Rejestracja: 14 paź 2019, 13:03

Re: Włąsny rozwój

Post autor: shushan »

uważam, że taka inwestycja w rozwój sie zawsze opłaca, zwieksza nasze szanse na rynku pracy, sama planuję iść na studia, myslę o informatyce zaocznej na WSB, szuakm opinii o tej szkole.
Awatar użytkownika
przedsiębiorca
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2019, 15:31

Re: Włąsny rozwój

Post autor: przedsiębiorca »

Jeżeli prowadzicie firmę produkcyjną i chcecie ją stale rozwijać, wypróbujcie systemy przygotowania produkcji od firmy eq system. To innowacyjne i elastyczne programy, dzięki którym skutecznie i sprawnie zaplanujecie cały proces produkcyjny. Szczerze polecam!
Titana
Posty: 441
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Włąsny rozwój

Post autor: Titana »

O własny rozwój treba dbać, tylko w ten sposób podniesiemy swoje możliwości i będziemy mogli więcej zdziałać, zarówno pod względem osobistym, jak i w przypadku kariery.
Awatar użytkownika
Ledji56
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:21

Re: Włąsny rozwój

Post autor: Ledji56 »

Ja rozwijałem swój biznes dzięki firmie http://dotacje-wroclaw.com.pl/ . Skutecznie doradzili mi możliwe rozwiązania finansowe dla firm.
To takie smutne, wszystko takie smutne; przeżywamy nasze życie jak idioci; a potem umieramy.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 42
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09

Re: Włąsny rozwój

Post autor: anulka30 »

Jak dostajemy unijne pieniążki na coś to przydają się potem unijne tabliczki. Widziałam ciekawe na http://fantasiadesign.pl/tablice-unijne-warszawa/ . Może warto by było zerknąć na propozycje tego typu.
łapeczka

Re: Włąsny rozwój

Post autor: łapeczka »

Własny rozwój to jedno. Inną kwestią jest rozwój swojego biznesu jeśli taki się prowadzi. Jeśli związany jest on z produkcją na rynku są dostępni fachowcy, których specjalizacją jest doskonalenie procesów produkcyjnych. Takich można znaleźć na https://tqmsoft.com/pl/certyfikowany-ek ... dukcyjnych .Można również samemu zrobić taki kurs, co jest w moim przekonaniu lepszym rozwiązaniem, bo wiele więcej wiemy i możemy taką wiedzę wykorzystać. Warto poczytać sobie na ten właśnie temat.
Aleksandraź

Re: Włąsny rozwój

Post autor: Aleksandraź »

Bardzo często korzystam ze szkoleń, które mogę realizować we własnym domu. Będąc zapracowaną osobą bardzo cenię kursy będące ulżone tak, aby przekazać jak największej wiadomości w możliwie najkrótszym czasie. Tak jest z materiałami od Michała Pasterskiego. Jestem pod wrażeniem merytoryczności jego treści. Z ogromną przyjemnością wykonuję ćwiczenia dołączone do nagrań. To dzięki nim nieustannie pracuje nad charakterem. Od siebie polecam szczególnie https://lifearchitect.pl/kursy/wprowadz ... rapii-ifs/. Świetna propozycja dla każdego, komu zależy na lepszym zrozumieniu siebie.
matiś

Re: Włąsny rozwój

Post autor: matiś »

Warto na pewno inwestować w różnego rodzaju szkolenia. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu można nie tylko zyskać wiedzę, ale również i umiejętności. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat zarządzania projektami, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ . Jest tam bowiem ciekawe szkolenie z tego zakresu.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Włąsny rozwój

Post autor: mikimaki »

A nie macie wrażenia, że teraz sporo osób ma problem z systematycznością i wytrwałością w osiąganiu celów? Ja u siebie to zauważyłam, bo ciągle odkladałam wszystko na później. Teraz próbuje to poprawić dzięki takiemu wyzwaniu - https://www.silnapsychika.pl/produkt/osiaganie-celow/ No nie jest idealnie jeszcze, ale widzę pierwsze efekty i to najważniejsze
mieczysław

Re: Włąsny rozwój

Post autor: mieczysław »

Każdy powinien dbać o swój rozwój na wielu płaszczyznach. Prawda jest jednak taka, że posiadając firmę również trzeba nieustannie ją rozwijać, żeby nie dać wyprzedzić się konkurencji. W call center bardzo pomocna okazuje się Rozmowa z botem Hellobot . To wirtualny asystent, który został stworzony do komunikacji telefonicznej z konsumentem w określonym zakresie. Porozumiewa się on za pomocą mowy naturalnej dzięki czemu śmiało może zastąpić człowieka.
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: Włąsny rozwój

Post autor: pikiriki »

jessica pisze: ↑27 sty 2019, 15:01 Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ?
Oczywiście że korzystam i to bardzo często. Studia psychologiczne niedawno ukończyłam i potrzebuję dodatkowych szkoleń, zwłaszcza jeśli chodzi o praktyczne zastosowanie przyswojonej wiedzy. We wrześniu mam zamiar zacząć brać udział w zajęciach organizowanych przez Centrum CBT w Warszawie odnośnie technik w terapii poznawczo-behawioralnej https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/ .80 godzin dydaktycznych – 4 zajęcia po 20 godzin dydaktycznych (co miesiąc zajęcia)
Główka

Re: Włąsny rozwój

Post autor: Główka »

Rozwój osobisty to rożnego rodzaju działania, które podejmujemy, aby stać się lepszym człowiekiem na gruncie prywatnym, zawodowym, emocjonalnym. Rozwój osobisty to proces, który powinien trwać przez całe nasze życie. Potrzebujemy do niego nie tylko teoretycznej wiedzy, ale przede wszystkim działania i praktyki. Rozwój osobisty to również nauka języka angielskiego. Polecam osobiście naukę języka angielskiego online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/
ODPOWIEDZ