wyposażenie gastronomii

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
RaincholdŚ1123

wyposażenie gastronomii

Post autor: RaincholdŚ1123 »

Witam, możecie mi powiedzieć z którego sklepu najlepiej kupić wyposażenie gastronomii? W oko wpadła mi strona https://gastroplaneta.pl/ ale nie wiem jak jest z jakością produktów kupowanych przez internet. Co sądzicie na ten temat? Warto kupować takie produkty z internetu?
Węgorzewska

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Węgorzewska »

Warto kupować w renomowanych miejscach, ważne aby były to produkty przeznaczone dla specjalistów. Jednym z takich rozwiązań, są maszyny piekarnicze oraz automaty cukiernicze marki HASBORG https://www.hasborg.pl/oferta.html - to niezawodne w ciągłej produkcji urządzenia, z których korzystają najwięksi producenci w kraju. W swojej ofercie firma posiada także rozwiązania dla małych cukierni oraz restauracji.
prędka

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: prędka »

A jeszcze jakbym mogła Wam polecić zmywarkę do Waszej restauracji, to bez wahania wybrałabym markę WINTERHALTER. Nie ma co dyskutować – top of the top na rynku. Pracowali na najwyższą jakość i trzymają ją od lat. Zresztą to nie jest tylko moja opinia, bo wielu restauratorów chwali ten sprzęt. Ze względu na solidność, jakość, trwałość. Nic dodać więc, nic ująć.
Bączek

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Bączek »

Oczywiście wyposażenie gastronomii jest niezwykle ważne i ja jestem zdania, że zdecydowanie również warto jest wiedzieć jaki sprzęt nam się przyda. Ja jestem zdania, że taki wózek transportowy https://horecapolska.pl/wozki-transportowe będzie na pewno doskonałym wyborem. Tym bardziej, że przecież ułatwianie sobie codziennej pracy jest czymś bardzo normalnym.
ODPOWIEDZ