Wystrój kuchni

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Wystrój kuchni

Post autor: jessica »

O charakterze kuchni świadczy nie tylko kolor ścian czy ogólny jej wystrój. Na klimat ma wpływ naprawdę wiele elementów, w tym pomniejsze gadżety i wyposażenie kuchni, a także elementy dekoracji. Ja swoją kuchnię urządziłam i udekorowałam rzeczami ze sklepu https://www.adacor.pl/ i w sumie mogę Ci go z czystym sumieniem polecić
Awatar użytkownika
IseVire
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:24

Re: Wystrój kuchni

Post autor: IseVire »

Dzięki, skorzystam na pewno. Sam aranżuję teraz swoją kuchnie.
Ktoś, kto potrafi kochać tak mocno i głęboko, potrafi z równą mocą nienawidzić i ranić.
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Wystrój kuchni

Post autor: jamka »

A gdzie kupujecie niezbędne naczynia, szkło itd ? Bo ja ostatnio widziałam piekne Kubki Carmani mają bardzo duży wybór w ciekawych cenach. Ja teraz się zastanawiam czy kupić, bo własnie goście często wpadają na mała kawkę, a te obecne kubki co mam już takie wiekowe są...Warto zobaczyć jeśli szukacie coś do kuchni z naczyń..
Awatar użytkownika
Azalia
Posty: 93
Rejestracja: 16 mar 2019, 21:56

Re: Wystrój kuchni

Post autor: Azalia »

W kuchni moim zdaniem nie może zabraknąć takich detali, bądź co bądź praktycznych, jak np. kubki. Fajne propozycje tego typu, jak i generalnie wszelkiego rodzaju produkty niezbędne dla gastronomii znajdziemy na https://sklep.technica.pl/kubki/0,ambition-2 . Przy czym doskonale sprawdzą się one zarówno w domowej kuchni, jak i w lokalach gastronomicznych.
ODPOWIEDZ