Zakupy w dyskontach: jak często robicie?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Zakupy w dyskontach: jak często robicie?

Post autor: Roksanna »

Zakupy w dyskontach: jak często robicie?
i jaki jest wasz ulubiony?
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Re: Zakupy w dyskontach: jak często robicie?

Post autor: Tarlik »

A wiesz co w róznych dyskontach lubię kupować, bo czemu nie?
Ceny mają naprawdę dużo porządniejsze niż w osiedlowych sklepach a jakościowo tez mi pasują.
Co do Lidla np: na stronie tropiciel okazji oglądam sobie online ich gazetki reklamowe, sprawdzam co jest taniej,
jaka oferta itd i serio często jest po co ruszyć sie extra z domu, bo fajne rzeczy.

Do innych dyskontów też chodzę i też na metodę najpierw sprawdzę w necie jaka oferta, wyprzedaż, coś,
a potem idę.
Duż dzięki temo zostaje w portfelu.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 314
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Zakupy w dyskontach: jak często robicie?

Post autor: lady30 »

Zakupy w małych sklepikach osiedlowych? To na pewno nie dla mnie, nie lubię zwyczajnie przepłacać. Duże markety też raczej omijam, za długo schodzi za zakupami i też za dużo kupuję rzeczy których nie potrzebuję. Z takich sklepów gdzie można kupić wszystko i produkty są wysokiej jakości to polecam Lewiatan , gazetka jest dostępna zawsze w sieci na ich stronie. Można przed wyjściem na zakupy sprawdzić co akurat jest w promocji i co warto wziąć. Obsługa miła, sprawnie można zrobić sprawunki bo artykuły na półkach są dobrze poukładane. Na pewno macie koło siebie takie sklepy, nie brakuje ich w całej Polsce. Koło siebie na przykład mam 3 takie. W każdym lubię kupować i wiem, że nie przepłacam.
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Zakupy w dyskontach: jak często robicie?

Post autor: Celina »

Zdarza mi się robić zakupy w dyskontach, jasne. Jednak powiem Wam szczerze, że po przeanalizowaniu kosztów, najtaniej zakupy wychodzą mnie w Carrefour. Świetnej jakości mają te produkty marki własnej, znacie je? Cena sporo niższa od markowych produktów, a dodatkowo teraz też jest akcja, która gwarantuje, że 150 z tych produktów nie zdrożeje :)
Awatar użytkownika
zamszowa
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2019, 14:47

Re: Zakupy w dyskontach: jak często robicie?

Post autor: zamszowa »

Czasami mi sie zdarza, chociaz wole kupowac rzeczy przez internet ;)
ODPOWIEDZ