Buty na jesień

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
eugeniusz_95
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2022, 19:12

Buty na jesień

Post autor: eugeniusz_95 »

Jak dbacie o swoje buty jesienią? Zastanawiam się czy ze względu na pogodę, która o tej porze roku bywa mocno zmienna w jakiś szczególny sposób dbacie o swoje obuwie? Nie wiem, może warto byłoby kupić jakiś preparat, może spray do impregnacji obuwia? Jeśli macie jakieś swoje sprawdzone patenty, to bardzo dziękuję za podzielenie się nimi ze mną :-))
Becia

Re: Buty na jesień

Post autor: Becia »

Mamy już jesień, więc zaczęłam szukać butów, które będą nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne i praktyczne na deszczowe dni. Uważam, że buty jesienne powinny być dobrze wykonane, aby zapewnić komfort i ochronę przed wilgocią. Zwracam też uwagę na to, by buty pasowały do różnych stylizacji, zarówno tych casualowych, jak i bardziej eleganckich. W trakcie przeglądania różnych ofert natknęłam się na https://sklepemilia.pl/ gdzie znalazłam kilka interesujących modeli, które wydają się spełniać te kryteria.

właściwości helu
Awatar użytkownika
Mare
Posty: 83
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:33

Re: Buty na jesień

Post autor: Mare »

Nigdy nie oszczędzam w ogóle ani na ubraniach ani butach. U nas od zawsze w domu jest zasada, ze biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy - i to jest zwykła prawda. Kupiłam raz trampki za 100zl, bo mi się podobały. Po dwóch wyjściach do śmieci, a conversy jedne i te same wytrzymały dwa lata, masę kilometrów a teraz dobijam jeszcze na siłowni. Buty ogolnie kupuje za minimum 400zl, najdroższą pare mam aktualnie za prawie 15tys. Tylko w takich butach chodzę i chodzę i potem mogę je jeszcze sprzedac.
Drugi przykład co rok kupuje vansy, bo je po prostu lubię i wiem, ze wytrzymują mi max dwa sezony. Teraz kupiłam trzy pary (bo promocje są) trampki z badury w ccc i je po prostu kocham. Są wygodne, skórzane, ładne - mogę je nosić na sportowo i elegancko

https://www.zyciepabianic.pl/styl-zycia ... imowy.html

ostatnio upolowałam sobie wygodne botki :)
ODPOWIEDZ