Ciuchy używane - warto kupować?

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Ciuchy używane - warto kupować?

Post autor: Martyna »

Jak to wygląda z waszej perspektywy?
Warto czasem wybierać takie rzeczy?
Czytałam tutaj https://www.angora-odziez.pl/uzywana/home/ więcej o tym, jak działają dostawcy odzieży używanej.
To daje nieco szerszą perspektywę.
Może ktoś z was doda też coś od siebie?
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: Ciuchy używane - warto kupować?

Post autor: kolaczka »

Ubrania może bym się skusila, chociaż teraz są takie ceny że naprawdę można nowości super tanio dostać. No i bielizna koniecznie nowa, ale też można kupić niedrogo i wysokiej jakości, na przykład na https://valetta.pl/collections/majtki :)
Awatar użytkownika
Veora
Posty: 8
Rejestracja: 28 sty 2020, 15:08

Re: Ciuchy używane - warto kupować?

Post autor: Veora »

Bielizna koniecznie nowa, ale ubrania? Bardzo często można dostać ubrania używanie w idealnym stanie. Trzeba je tylko wyprać przed ubraniem, można dodać jakichś środków do dezynfekcji. Sanytol ma w pfercie dezynfekujący dodatek do prania.
_________________________________________
leczenie kanałowe Łódź
Awatar użytkownika
Barra
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:07

Re: Ciuchy używane - warto kupować?

Post autor: Barra »

Zgodzę się. Bielizny też bym w życiu nie kupiła z 2 ręki, ale ciuchy, czemu nie ;)
Awatar użytkownika
marta
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:17

Re: Ciuchy używane - warto kupować?

Post autor: marta »

Ja też czasami kupuję używaane ubrania. Teraz jest tyle stron , na których dziewczyny sprzedają rzeczy, w których już nie chodzą. Często są to ubrania, które były założone tylko raz a muszą być oznaczone jako używane. Ostatnio kupiłam na jednej z popularnych stron prawie nowe jeansy marki Cross Jeans. Kupiłam za grosze. Normalnie w sklepie bym sobie na nie nie pozwoliła. Mimo,że są bardzo dobre gatunkowo.
ODPOWIEDZ