e-hurtowo.eu - opinie

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
mojmira
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2021, 16:03

e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: mojmira »

Hej, czy ktoś korzystał z internetowej hurtowni bielizny i odzieży: e-hurtowo.eu. Jak z jakością ubrań i bielizny? Z tego co widzę wybór jest całkiem spory, a jak z dostawą, szybkością realizacji zamówienia?
Awatar użytkownika
Ada63
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2020, 17:31

Re: e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Ada63 »

Jeśli chodzi o sukienki, to ja jestem bardzo zadowolona z zakupów u nich. Dobra jakość, fajny wybór, dużo modnych wzorów i kolorów. Zdecydowanie polecam tę hurtownię. Warto.
Awatar użytkownika
adriana_91
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, 4:00

Re: e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: adriana_91 »

Tak, kupuję u nich dość regularnie, nawet ręczniki, pościel czy piżamy. Duży wybór, dobre ceny, szybka realizacja zamówienia. Jestem zadowolona ze współpracy. Polecam tę hurtownię.
Awatar użytkownika
julian-73
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2020, 6:42

Re: e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: julian-73 »

Polecam e-hurtowo. Mają duży wybór jeśli chodzi o sukienki, spódnice, tuniki ale znajdzie się też odzież męska czy perfumy. Dobre ceny, szybka przesyłka, dobry kontakt z biurem obsługi klienta.
Awatar użytkownika
gaweł93
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2021, 18:41

Re: e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: gaweł93 »

Można spokojnie u nich zamawiać, zarówno jeśli chodzi o odzież damską, męską jak i obuwie. Warto nawiązać z nimi współpracę. Jakość produktów jest naprawdę ok, a ceny konkurencyjne.
Awatar użytkownika
zuzanna81
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2021, 19:32

Re: e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: zuzanna81 »

Ja zamawiałam i ubrania i perfumy. Zdecydowanie: było warto. To moja ulubiona hurtownia. Bardzo dobry kontakt, zawsze mają czas na rozwianie wątpliwości klienta. Polecam tę hurtownię.
ODPOWIEDZ