Gdzie kupujecie buty?

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
halszka65
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 0:07

Gdzie kupujecie buty?

Post autor: halszka65 »

Cześć! Możecie powiedzieć mi gdzie najczęściej kupujecie buty? macie sprawdzone sklepy, które najczęściej odwiedzacie? Chcę kupić czółenka damskie, wybieram się w lutym na wesele przyjaciółki - wiem od dawna o wydarzeniu, mam sukienkę, a butów nie kupiłam. Wiadomo, że na taką imprezę zależy mi zdecydowanie na najlepszych i najwygodniejszych butach :)
sroka

Re: Gdzie kupujecie buty?

Post autor: sroka »

Jak zwykle tego typu zakupy robię w m1, tam są wszystkie najważniejsze sklepy. A teraz aż do soboty trwa akcja Różowa Skrzyneczka w M1 . Organizatorzy zapraszają bo to "Ten czas żeby pogadać" - o menstruacji, dojrzewaniu, kobiecych badaniach i raku jajnika. Można przyjść z całą rodziną, będą odbywać się ciekawe warsztaty. W tym czasie hostessy będą rozdawały broszury zawierające dawkę wiedzy niezbędną każdemu. Dodatkowo w wystawionych w Różowej Strefie skrzyneczkach będą znajdować się podpaski, które można swobodnie wziąć.
ODPOWIEDZ