Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
małgosza
Posty: 14
Rejestracja: 23 mar 2019, 19:13

Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: małgosza »

Kolorowe bluzy z nadrukiem online, personalizacja bluza czarna bluza biała bluza czarna foreverlove no psycho, bluza z kapturem bawełniana wysokiej jakości, koszulki z materiału, koszulki z długim rękawem na zimę, ciepłe koszulki z długimi rękawami.
Awatar użytkownika
ciekawska
Posty: 85
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:05

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: ciekawska »

Kolorowe bluzy to chyba obecnie są bardzo modne. Ale nie wiem czy mój mąż czy syn by ubrali takie bluzy. Oni bardziej wolą takie sportowe jak chociażby Bluzy męskie. Nie powiem bardzo fajne takie bluzy i przydadzą się na każdą okazję. Ale jaki kolor by wybrać dla pana po czterdziestce? Bo czarnego by nie chciałabym mu kupić ale czy wypada w tym wieku nosić inne kolory?
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: Aurelia33 »

Sama mam chyba już raczej wystarczającą ilość bluz, za to przydałby mi się nowy płaszcz, bo w obecnym niestety jest mi już dość zimno. Ładne i solidne płaszczyki oglądałam tutaj - https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Damska_ ... e-951.html Szczególnie spodobały mi się nieco dłuższe płaszczyki w czerwonym kolorze. W takim płaszczu powinno mi być całkiem ciepło, a do tego czerwień jest kolorem, który rzuca się w oczy i przyciąga uwagę.
:)
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: AgataMnna »

Teraz jesień więc bluzy to jak najbardziej dobry wybór :) Lubię bluzy z nadrukami, ale nie takimi na całej bluzie. Wolę stawiać na bardziej stonowane by pasowały do wszystkiego. W oko wpadła mi ta ze sklepu Merg.pl Fajna, co nie? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
mania
Posty: 112
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:09

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: mania »

Bardzo fajne bluzy widziałam ostatnio na https://www.braggashop.pl/brain-dead-familia-prod-33 Są dostępne w różnych kolorach z nadrukami. Właśnie zastanawiam się nad zamówieniem jednej z nich dla męża na święta. Uwielbia nosić bluzy, więc powinien być zadowolony z prezentu.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: mikimaki »

Ja się lubię tak na sportowo ubierać, ale przy okazji jestem też kobieta i lubię wyglądać po prostu kobieco :) A widziałyście te płaszcze dresowe - https://www.evokaii.com/pl/kategoria-produktu/plaszcze/ Bardzo fajna alternatywa dla bluz moim zdaniem, też są bardzo ciepłe i wygodne, ale wyglądają fantastycznie do tego :) i kolorki moim zdaniem są przepiękne. Co myslicie?
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: Gretta »

Chyba najczęściej tak kupujemy ubrania, szczególnie, że nie ma problemów ze zwrotem. Ubrania z nadrukiem także często wykorzystuje się na potrzeby biznesowe, jako odzież robocza, akcesoria reklamowe. Sprawdźcie sobie ofertę od supportart.pl na prasy termotransferowe jeżeli będziecie chcieli sami zająć się robieniem oryginalnych nadruków na odzieży.
Awatar użytkownika
wojtana
Posty: 21
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:07

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: wojtana »

Ostatnio niezwykle modna jest odzież damska w kwiaty, dlatego uparcie poszukuję bluzy z takim nadrukiem. Raczej bardziej w stonowanych, pastelowych kolorach niż jakichś krzykliwych. Wiecie, gdzie znajdę coś takiego w internecie? :)
Awatar użytkownika
marta
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:17

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: marta »

ciekawska pisze: ↑16 paź 2019, 17:57 Kolorowe bluzy to chyba obecnie są bardzo modne. Ale nie wiem czy mój mąż czy syn by ubrali takie bluzy. Oni bardziej wolą takie sportowe jak chociażby Bluzy męskie. Nie powiem bardzo fajne takie bluzy i przydadzą się na każdą okazję. Ale jaki kolor by wybrać dla pana po czterdziestce? Bo czarnego by nie chciałabym mu kupić ale czy wypada w tym wieku nosić inne kolory?
Uważam że po 40-stce to raczej jakieś stonowane kolory i bez krzykliwych, dużych nadruków. może taka
https://www.jeansstore.pl/meskie-bluzy/ ... 14808.html.
Jest granatowa. Nadruk jest dość mały i co najwazniejsze - nie ma żadnej grafiki, co raczej bardziej pasowałoby do nastolatka
Awatar użytkownika
aniakowalew
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2020, 21:03

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: aniakowalew »

Jeśli chodzi o bluzy, to jest coś co jest super sztosem. Uwielbiam te bluzy, mam ich kilka sztuk. Jestem mega zadowolona ze wzorów, a po praniu bluza wygląda tak jak powinna https://mrgugu.com/pl . Zobacz ile tam jest wzorów, na prawdę polecam!
oliś

Re: Kolorowe bluzy z nadrukiem online

Post autor: oliś »

Jeśli chcecie zakupić ciekawą i przede wszystkim oryginalną bluzę dla siebie czy też na prezent, to na pewno warto sobie odwiedzić ten sklep . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Sprawdźcie sobie ich ofertę.
ODPOWIEDZ