koszulki polo

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
Slawomir9882
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 9:59

koszulki polo

Post autor: Slawomir9882 »

Witam, nie mam pojęcia która firma wykonuje koszulki polo Kraków. Może ktoś z Was korzystał z ofert takich firm i powie mi coś na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc. A czy Wy korzystaliście w ogóle z usług takich firm?
koszulą43

Re: koszulki polo

Post autor: koszulą43 »

koszulki z logo to bardzo dobry pomysł aby fajnie rozwinąć reklamę firmy. Polecam tą firmę bo zamówiłam od nich fajne koszulki z projektem k™óry w cześniej zaprojektowałam i omówiłam z pracownikiem firmy. Dostałam to czego oczekiwałam w szybkim czasie i dobrej cenie. Polecam
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: koszulki polo

Post autor: iwika »

A powiedz mi czy mają w ofercie koszulki uv? Jestem ciekawa czy jakaś firma oferująca koszulki z nadrukami ma właśnie ten typ koszulek. Niedługi lato i moim zdaniem taka ochrona przyda się każdemu. Nie od dziś słyszy się o negatywnym wpływie promieni słonecznych na skórę. Więc tym bardziej warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: koszulki polo

Post autor: Kasia »

A czy lubicie ubierać takie tradycyjne, proste koszulki basic? Jeśli tak, to gdzie się w nie zaopatrujecie? Ja ostatnio natknęłam się na całkiem szeroki asortyment takich właśnie koszulek w butiku internetowym Bianca Loren. Czy ktoś z Was miał z nim może wcześniej do czynienia?
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: koszulki polo

Post autor: Karolinka22 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w prezent na spoznony dzien ojca? Mysle,zeby zainwestowac w koszulke z pozytywnym ojcowskim nadrukiem. Co sądzicie o tym https://www.megakoszulki.pl/koszulki-z- ... em-grafika ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat.
ODPOWIEDZ