Krawat czy muszka

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Dźwięk

Krawat czy muszka

Post autor: Dźwięk »

Co lubcie u facetów do garnituru, krawaty czy muszki.
Mam dylemat chciałam kupić swojemu mężowi do garnituru muszkę albo krawat, aby wyglądał elegancko, nie tylko na święta ale również na wesele w rodzinie który ma się odbyć w roku 2021. Osobiście podobają mi się muszki. Ale czy to dobry pomysł?
Żartek

Re: Krawat czy muszka

Post autor: Żartek »

W świecie mody przyjęło się tak że wszystko zależy od sytuacji gdzie należy nosić krawat a gdzie muszkę. Po krawat warto sięgnąć, wybierając się na: randkę, spotkanie biznesowe , nie formalne spotkanie. Natomiast mucha idealnie pasuje do: kamizelki, smokingu i fraka, szelek i eleganckiej poszetki.
Gabryśka

Re: Krawat czy muszka

Post autor: Gabryśka »

Może i się zakłada muszkę do określonych strojów, ale ja nie jestem jej zwolenniczką dużo bardziej odpowiada mi krawat dla mężczyzny. I powiem szczerze, że wolałabym, żeby mój mąż, czy facet na każdej imprezie wystąpił w krawacie. Bardziej podoba mnie się takie rozwiązanie ;)
U Baśki

Re: Krawat czy muszka

Post autor: U Baśki »

A ja uważam,że muszka jest bardziej elegancka niż krawat. Krawat to już teraz codzienność. Mój mąż też miał kiedyś opory co do muszki. Przekonałam go, kupując mu właśnie muszkę na prezent i teraz zakłada tylko muszkę w czym mu zawsze pomagam. Wygląda i czuje się SUPER
Gabryś

Re: Krawat czy muszka

Post autor: Gabryś »

Ja na wesela, na imprezy domowe gdzie muszę nosić garniaka, zawsze do niego noszę muchę. Ostatnio kupiłem sobie muchę z knitu https://recenogi.pl/pl/p/Mucha-knit-cza ... ownica/150. Bardzo szybko je się układa do koszuli, są wygodne i bardzo eleganckie.
ODPOWIEDZ