Modne paznokcie

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Eliskaś

Modne paznokcie

Post autor: Eliskaś »

Zastanawiam się na co stawiacie przy stylizacji paznokci - stawiacie na klasykę, czy aktualnie panujące trendy? Ja zamówiłam właśnie lakiery hybrydowe z Victoria Vynn i będę powstawać nowe, raczej kolorowe i szalone stylizacje
Koleżanka

Re: Modne paznokcie

Post autor: Koleżanka »

Cześć. Teraz w modzie są ciemne paznokcie https://cuccio.pl/pl/n/41. Cieszę się, bo to moje ulubione odcienie. Lubię kontrasty i nieco szaleństwa. Także ten trend jest zdecydowanie dla mnie. Od niedawno próbuję swoich sił i sama maluje sobie paznokcie. Niedługo zacznę bawić się ze zdobieniami.
ołówkowa

Re: Modne paznokcie

Post autor: ołówkowa »

Cały czas oglądam jakieś filmiki na YT i staram się uczyć jak robić takie ładne paznokcie na sobie. Do tego w sklepie https://nails.pl/ zamawiam bardzo fajne lakiery hybrydowe, które dość długo się utrzymują na moich paznokciach. Także inne akcesoria tam zamawiam.
Piórko7

Re: Modne paznokcie

Post autor: Piórko7 »

Ja to kiedyś nie wyobrażałam sobie paznokci bez hybryd :) A teraz? teraz to mam na paznokciach zazwyczaj tylko odżywkę do paznokci Eveline Diament. I to mi wystarcza w zupełności. Jak coś to podrzucam Wam link do tej odżywki https://eveline.pl/odzywka-utwardzajaca-z-diamentami
ODPOWIEDZ