Modne ubrania dla amazonki

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
Fisiek
Posty: 27
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:34

Modne ubrania dla amazonki

Post autor: Fisiek »

Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu Salon Koński Świat. Kupisz w nim sprzęt jeździecki dla amazonki taki jak bryczesy, bluzy, kurtki, kamizelki, koszulki i akcesoria. A także ubrania dla dziecka i jeźdźca.

umarex hk416
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Modne ubrania dla amazonki

Post autor: jaskolka »

Tutaj na pewno sprawdzą się po prostu ciuchy sportowe, które można wykorzystać nie tylko do jazdy konnej, ale także na co dzień. Koniecznie sprawdź sobie ofertę https://adventuresports.pl/wyszukaj/wsz ... zpinane-pl . Jeżeli mam być szczera, to jest to jeden z moich ulubionych sklepów z ubraniami. Wybór zawsze jest duży, a ceny zachęcające.
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Modne ubrania dla amazonki

Post autor: AgataMnna »

Zastanawiam się jak ubrać się na wesele siostry, w sklepie Merg.pl znalazłam taką sukienkę
Obrazek
Co sądzicie??
Fajna jest? nadawać się będzie na ślub w październiku?
Awatar użytkownika
maniamadej
Posty: 15
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:40

Re: Modne ubrania dla amazonki

Post autor: maniamadej »

Dla Amazonek naważniejsza będzie wygoda, na basiclo, znajdziecie coś wyjątkowe i dostosowane dla każdej kobiety.
Ja bardzo sobie chwalę t-shirty. Są wygodne, ale przede wszystkim fajnie skrojone i z dobrej jakości bawełny, zajrzyjcie, może akurat coś Wam przypasuje https://basiclo.com/collection/kobieta_ ... ty-kobieta

Miłego noszenia <3
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Modne ubrania dla amazonki

Post autor: Kobietka »

Według mnie super jest sklep z sukienkami Love Saints . Tam można znaleźć stylowe, modne i seksowne ubrania na każdą okazję. Ten sklep ma praktycznie same modowe perełki, które podbiją niejednej kobitki serce.
ODPOWIEDZ