Noszenie peruki?

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
mamuśka17

Noszenie peruki?

Post autor: mamuśka17 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem i noszeniem peruki. Na https://www.peruka.pl/webpage/peruki-zielona-gora.html jest dostępna wizytówka jednego z salonów w Zielonej Górze. I chciałabym się tam udać w celu dopasowania takich nowych włosów. Jednak zastanawiam się, czy taka peruka jest może wygodna? Czy ktoś z Was może na takie rozwiązanie się zdecydował?
74yadsj894ś

Re: Noszenie peruki?

Post autor: 74yadsj894ś »

Powiem Ci że sama mam perukę syntetyczną i bardzo sobie chwalę. Jest jeden dobry sklep w Polsce, oferujący peruki syntetyczne od HenryMargu - to chyba najstarsza firma robiąca peruki syntetyczne i powiem Ci że bardzo sobie chwalę. Zobacz sobie ich ofertę peruk na https://hairly.pl/sklep/ - mają dużo - naturalne, syntetyczne, toppery, półperuki.
królik

Re: Noszenie peruki?

Post autor: królik »

Według mnie, nie ma nic złego w noszeniu peruk na co dzień. Wydaje mi się, że to świetny sposób na diametralną zmianą wizerunku, bez obciążania naszych własnych włosów. Ostatnio trafiłam na ciekawą stronę, mianowicie : https://peruki-sklep.pl/peruki-radom i przyznam szczerze, że mają naprawdę wyjątkowe propozycje w zakresie peruk naturalnych, jak i syntetycznych. Warto sprawdzić ich ofertę w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ