odzież online

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
bernarda-89
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2022, 17:21

odzież online

Post autor: bernarda-89 »

Hej! Powiedzcie mi, co sądzicie o kupowaniu odzieży damskiej online? Oczywiście pewnie większość z was robi to regularnie, ale ja jakoś nigdy nie miałam okazji, bo zawsze jeździłam do galerii handlowych. Udało mi się ostatnio znaleźć kilka interesujących ofert i chyba zdecyduję się na kilka ciuchów. Na co polecacie zwracać uwagę przy zakupie? Jakieś szczegóły? :)
Ollena

Re: odzież online

Post autor: Ollena »

Kupujemy online i ubrania dla mnie, i dla męża i dla dzieci. Bardzo wygodna opcja. Trzeba mieć tylko sprawdozny sklep - i można bez obaw kupować. Naprawdę warto. Nie chciałby mi sie juz chodzić po sklepach - szkoda mi czasu na to i siły.
Robert

Re: odzież online

Post autor: Robert »

Od niedawna przerzuciłem się na zakupy online i to było najlepsze co mogłem zrobić. Teraz zakupy to żadne problem - siadam wieczorem, wybieram co potrzebuję i już. Za dwa, trzy dni mam ciuchy w domu. Ostatnio sporo rzeczy kupuję na Ombre.pl. Pasuje mi ich styl, ceny są całkiem, całkiem jak za ubrania tej jakości. No i rozmiarówka jest "moja" - kupuj L i zawsze jest ok.
Awatar użytkownika
Mare
Posty: 83
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:33

Re: odzież online

Post autor: Mare »

za młodu słuchałam dość "mrocznej" muzyki no i idąc nurtem nosiłam się głównie na czarno polubiłam się z czernią na tyle, że do dziś nie wyobrażam sobie nie mieć czegoś czarnego na sobie. szarość lubię i dobrze się w niej czuje. biel jest klasyczna i dodaje zawsze trochę świeżości. ogólnie dużo lepiej wyglądam w intensywnych barwach niż stonowanych, ale z kolorów to w zasadzie tylko czerwony lubię.
A jesli miałabym polecić wygodne buty na wiosnę i lato to będą to espadryle - szczególnie, ze ciekawie wydłużają optycznie nogę:
https://terazraciborz.pl/espadryle-dams ... nno-letni/
bemame

Re: odzież online

Post autor: bemame »

Jeśli już, to śmiało można powiedzieć, że dla nas nie ma tematów tabu, dlatego na spokojnie sprawdzam sobie elementarną wiedzę, jeśli chodzi na przykład o budowanie sobie własnego poczucia wartości. To znaczy, że lubię ubierać się kolorowo, dlatego dla mnie na pewno będą skarpetki sportowe damskie .
ODPOWIEDZ