Porządny plecak

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
przybysława-82
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 20:43

Porządny plecak

Post autor: przybysława-82 »

Hejka:)
Rozglądam się w sieci za sklepami, w których dostanę porządne plecaki miejskie. Do tej pory kupowałam takie w sieciówkach, ale ich jakość nie była ani trochę zadowalająca. W każdym razie zainteresowała mnie oferta sklepu lootbag.pl. Słyszałyście o nim? Macie jakieś opinie?
Awatar użytkownika
Amira1994
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2021, 22:24

Re: Porządny plecak

Post autor: Amira1994 »

Dla mnie plecaki Lootbag to mistrzostwo świata. Są uszyte z porządnych materiałów, mają świetne wzory no i oczywiście są bardzo funkcjonalne. Widać, że firma dba o detale przy szyciu swoich produktów. Ja jestem szczerze zadowolona i polecam.
Rybeńka

Re: Porządny plecak

Post autor: Rybeńka »

Miałam wiele plecaków i mało, który był porządny. Teraz szyje sobie sama. Człowiek się może wszystkiego nauczyć, a jaka oszczędność. Fajny materiał, do tego zapięcia plastikowe http://zphpolimer.pl/pl_klamerki,1.html i wyczarujemy sobie plecak marzeń :)
JoAsiaŃ

Re: Porządny plecak

Post autor: JoAsiaŃ »

Jak plecak ma być porządny, młodzierzowy to najlepiej brać coś z Coocazoo. Seria ScaleRale jest bardzo fajna. No i jest tam ta limitowana seria OceanEmotion gdzie wykorzystywany jest odzyskany z morza plastik jako surowiec wtórny. Do tego te plecaki są bardzo wygodne w noszeniu i oferują szeroki zakres regulacji.
ODPOWIEDZ