Poszukiwane porządne, wygodne szpilki

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
Bogna1984
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2019, 0:30

Poszukiwane porządne, wygodne szpilki

Post autor: Bogna1984 »

Hej, dziewczyny. Szukam wygodnych szpilek, które posłużą mi wiele sezonów. Może coś w czerwieni lub granacie? Jakich producentów lub konkretne sklepy możecie polecić?
Awatar użytkownika
Angelina
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2019, 0:32

Re: Poszukiwane porządne, wygodne szpilki

Post autor: Angelina »

Ja do dziś mam swoje ślubne, beżowe szpilki z gamabut.pl, to producent obuwia ze skóry, mają naprawdę świetne buty. Sama myślę o zakupie drugiej pary.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 91
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:23

Re: Poszukiwane porządne, wygodne szpilki

Post autor: Agnieszka »

Ja zawsze smigalam na plaskim, ale ostatnio coraz czesciej kupuje obcasy
jednakze staram sie to wszystko wyposrodkowac. Czasem ubieram plaskie butki, a czasem wysokie. Zalezy jak mi sie chce. Jak wiem, ze bede musiala duzo chodzic to nie ubieram obcasow bo jakos na dluzsza mete nie wygodnie mi na podwyzszeniu.
Dziewczyny a co z klapkami na lato... tez macie tylko wysokie?

Ze swojej strony polecam również sklep Klasyczne buty - w sklepie dostaniecie w dobrej cenie buty eleganckie damskie. Zamawiałam tam ostatnio dla siebie takie czółenka:
Obrazek
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Poszukiwane porządne, wygodne szpilki

Post autor: filista »

Cześć! Zerknij sobie na ofertę tego sklepu https://butymodne.pl/damskie-klapki-c19915.html , ja właśnie wybieram sobie klapki na lato bo koleżanka zachwala że takie wygodne, a kosztują niewiele że aż się zdecydowałam. Z tego co widzę w asortymencie jest też duży wybór szpilek więc spokojnie coś dla siebie wybierzesz
Awatar użytkownika
123ola
Posty: 73
Rejestracja: 18 cze 2020, 13:09

Re: Poszukiwane porządne, wygodne szpilki

Post autor: 123ola »

Ja mogę z czystym sercem polecić buty Aquazzura! Nie są tanie, ale to najwygodniejsze szpilki jakie miałam na stopach :) Jestem w stanie mieć je na nogach cały dzień i moje stopy wieczorem wcale nie "płoną żywym ogniem", a wręcz przeciwnie, czuję się jak po całym dniu w trampkach :) Warto wydać więcej na jedną porządną parę, niż mniej na kilka niewygodnych :)
ameba3

Re: Poszukiwane porządne, wygodne szpilki

Post autor: ameba3 »

Tak naprawdę zależy czego dokładnie byś chciała. Moim zdaniem jeśli chodzi o szpilki to warto na te markowe stawiać bo naprawdę są nieziemsko wygodne, na przykład od https://www.moliera2.com/manufacturer/1/ralph-lauren-61 :)
ODPOWIEDZ