Poszukiwania miłosci

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:07

Poszukiwania miłosci

Post autor: Lech »

nawet jeżeli czasem coś nam w życiu nie wyszło, nie wolno się poddawać. Trzeba próbować , działać i być moze uda nam się poznać tą jedyną kochaną osobe. Miłość przecież nie ma granic i nigdy nie wiadomo, kiedy poznamy tą wyjątkową osobę. Mozesz popatrzeć tutaj https://www.mydwoje.pl/zagraniczne-ofer ... alne-panow za jakimiś ogłoszeniami.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Poszukiwania miłosci

Post autor: ragatara »

W końcu na pewno znajdziesz kogoś kto Cię pokocha, tylko nie przestawaj szukać. Myślę, że mogą Ci pomóc również filmy Marii Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Filmy-Marii-Bucardi/71, które zawierają niezwykły przekaz i pomogą Ci w dążeniu do celu.
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: Poszukiwania miłosci

Post autor: anka90 »

Ja przez bardzo długi czas czułam się samotna, ale nie pozwalałam się nikomu do mnie zbliżyć. Póżniej był taki moment, że ciężko było mi kogoś poznać, więc postanowiłam zgłosić się do tego biura matrymonialnego: http://biuromatrymonialne-viola.eu/ W sumie to na nic nie liczyłam, ale jak się okazało - udało mi się znaleźć miłość. Jak widzicie.. trzeba dać sobie zarówno czas jak i szansę.
Awatar użytkownika
jorti
Posty: 164
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:55

Re: Poszukiwania miłosci

Post autor: jorti »

Jeśli szukasz pani do towarzystwa, to na pewno uda Ci się taką znaleźć na portalu https://www.escort.pl/ ja z niego korzystam już sporo czasu i spotykam naprawdę ekstra babki.
Miśka98

Re: Poszukiwania miłosci

Post autor: Miśka98 »

Ja swojego męża poznałam własnie dzięki pomocy biuro matrymonialnego https://infinity-love.pl/. Biuro jest naprawdę godne polecenia bo to nie są ludzie z przypadku...a biuro naprawdę bardzo się stara, żeby pomagać w znalezieniu tej drugiej połówki.
ODPOWIEDZ