Sofimari.pl - opinie

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
Albertyna1974
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2020, 16:54

Sofimari.pl - opinie

Post autor: Albertyna1974 »

Hej, znalazłam taką stronę z odzieżą damską sofimari.pl - szukam klasycznej, wygodnej sukienki na wesele mojej córki. Macie coś do polecenia? Czy jest to w ogóle sprawdzona strona?
Awatar użytkownika
Wioletta-74
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2020, 1:42

Re: Sofimari.pl - opinie

Post autor: Wioletta-74 »

Oczywiście, że sprawdzony! Mają bardzo szeroki wybór sukienek wieczorowych i z pewnością znajdziesz coś dla siebie, ja znalazłam i nie jestem zawiedziona.
Awatar użytkownika
Beniamina-97
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2020, 17:54

Re: Sofimari.pl - opinie

Post autor: Beniamina-97 »

Uwielbiam sofimari! Wyposażam swoją szafę w ich ubrania - na pewno znajdzie Pani jakąś kreację na wesele - jest tam naprawdę duży wybór, jakościowych ubrań :)
Awatar użytkownika
adelajda
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2020, 1:00

Re: Sofimari.pl - opinie

Post autor: adelajda »

Zgadzam się z powyższymi opiniami, jeśli chodzi o sukienki, to w Sofimari są rewelacyjne. Nie mają sobie równych :) Ale ogólnie jakość ubrań, które zamówiłam z tego sklepu jest naprawdę z wyższej półki. Świetne jakościowo dresy, bardzo fajnie się sprawdzają, nic się z nimi nie dzieje, pomimo częstego prania.
aństwo

Re: Sofimari.pl - opinie

Post autor: aństwo »

Ostatnimi czasy były u mnie dość intensywne poszukiwania sukienki na wesele. Miałam dość spore wymagania, zależało mi na sukience z rękawem i przed kolano, a przy tym chciałam, żeby była w kolorze butelkowej zieleni. Idealną znalazłam w SofiMari. Jakościowo też jest rewelacyjna.
ODPOWIEDZ