torebka na co dzień

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
deresa1977
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2022, 21:10

torebka na co dzień

Post autor: deresa1977 »

Hej dziewczyny! Przychodzę do was z tematem torebek, a konkretnie torebek na co dzień. Jakie wy wybieracie torby, kiedy wychodzicie z domu? Co jest takim waszym pierwszym wyborem? Szukam inspiracji, bo sama planuję kupić coś takiego. Jak na razie najbardziej podoba mi się tote bag, jeśli chodzi o model oczywiście. Polecacie się zdecydować? Jakieś inne propozycje?
czesiaa

Re: torebka na co dzień

Post autor: czesiaa »

A czy macie też jakieś doświadczenie z firmą https://leatherbox.pl/dla-niej/torebki/listonoszki/158 ? Bo ja przykładowo zastanawiam się nad tym czy kupić tam torebkę dla siebie - listonoszkę. Już długi czas szukam czegoś tak praktycznego dla siebie, a oni widzę że mają solidne torbeki.
chacman14

Re: torebka na co dzień

Post autor: chacman14 »

Jeśli szukacie pięknych eleganckich skórzanych torebek to koniecznie zobaczcie na eleganckie torebki od bigordi. Ja mam torebki tej marki i jestem z nich bardzo zadowolona. Są piękne i wytrzymałe. Polecam. Może teraz szukacie pomysłu na prezent, Sprawdźcie koniecznie na stronę.
ODPOWIEDZ