Oprogramowanie sklepu internetowego

W tym wątku dzielimy się opiniami na temat firm, ich produktów oraz usług. Wejdź i dodaj coś od siebie.
niroletki

Oprogramowanie sklepu internetowego

Post autor: niroletki »

Cześć. Pragnę założyć własny biznes internetowy i posiadam już stworzony pomysł na to, co i w jaki sposób będę sprzedawać. Dokumenty mam już ogarnięcie i zostało mi do znalezienia oprogramowanie sklepu internetowego. Nie będę ukrywać, że nie zajmowałam się jeszcze sprzedażą, więc musi być łatwe w obsłudze i intuicyjne. Znacie tę stronę? Może ktoś z Was ma na niej swój sklep internetowy i zechce nieco powiedzieć, jak się z niej korzysta. Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Gustlik

Re: Oprogramowanie sklepu internetowego

Post autor: Gustlik »

W przypadku małych sklepów e-commerce, które nie przekraczają określonego progu obrotu, istnieje możliwość zwolnienia z obowiązku rozliczania VAT. Jednak taka decyzja powinna być dobrze przemyślana, ponieważ wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Szczegółowe wyjaśnienia dotyczące zwolnień i obowiązków znajdziesz tutaj https://www.info-migrator.pl/czy-sklep- ... iczac-vat/ i warto rozważyć wszystkie za i przeciw, zanim zdecydujesz się na zwolnienie z VAT.
ODPOWIEDZ