Adapter SKB zamiast fotelika

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Adapter SKB zamiast fotelika

Post autor: alen »

Jeśli dziecko wam podrośnie i jest opcja wymiany fotelika na coś innego to skorzystajcie z oferty tego producenta https://smartkidbelt.com/pl/ Jego pasy są bezpieczne bo mają wszelkie dopuszczenia do użytkowania i kosztują niewiele. Zawsze je można mieć pod ręką bo nie zajmują praktycznie miejsca. Idealne rozwiązanie dla rodziców.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:32

Re: Adapter SKB zamiast fotelika

Post autor: zenka »

To prawda takie rozwiązanie ma swoje plusy . Adapter jest nie drogi i przetestowany , a więc warto go spróbować. Dzieci z chęcią go użytkują.
Awatar użytkownika
horrey
Posty: 22
Rejestracja: 26 paź 2019, 17:55

Re: Adapter SKB zamiast fotelika

Post autor: horrey »

My akurat mamy Smart Kid Belt dla starszego synka, i chwalę sobie. Bezpiecznie przewozimy dziecko, pas można zabrac ze sobą wszędzie , my akurat teraz na wakacjach w wypożyczonym aucie korzystaliśmy. Rewelacyjny wynalazek
Awatar użytkownika
Olik
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 19:19

Re: Adapter SKB zamiast fotelika

Post autor: Olik »

Smart Kid Belt użytkuję dal starszej córki. Jest to uzupełniające rozwiązanie dla fotelika w chwili kiedy odbiera ja opiekunka lub podczas naszych wspólnych wypadów autokarem na wycieczki. Jest ono małe i poręczne więc łatwo się z nim przemieszczać, a do tego posiada atesty i homologacje więc jest w pełni bezpieczne dla naszych dzieci.
ODPOWIEDZ